0 €
×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

arba prisijungti

Vardas būtinas!
Pavardė būtina!
Vardas neteisingas!
Pavardė neteisinga!
Tai ne el. pašto adresas!
El. pašto adresas būtinas!
Šis el. paštas jau užregistruotas!
Reikalingas slaptažodis!
Įveskite galiojantį slaptažodį!
Įveskite 6 ar daugiau simbolių!
Įveskite 16 ar mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nėra vienodi!
Sąlygos ir nuostatos yra būtinos!
El. paštas arba slaptažodis neteisingas!

Aliejiniai tepimo geliai

14 Prekė (s)

 • BUTTR Fisting Butter 500ml

  BUTTR Fisting Butter yra nepakeičiamas kumščiavimo mėgėjams. Fisting sviestas yra ypač glotnus, tirštas analinis lubrikantas, kuris palengvina prasiskverbimą. Švelnus odai, ilgai išlieka lygus ir be kvapų. Didelis puodas palengvina tolimesnį papildomo lubrikanto naudojimą, todėl jums tereikia susikoncentruoti į malonumą.

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Crisco 1420g

  Crisco: visų pasaulyje žinomų klasikinių daržovių patrumpinimas, žinos ir mėgstamas dešimtmečius dėl savo alternatyvių funkcijų.

  45,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Fist It Submerge 500ml

  Fist It Submerge yra 100% grynas vazelinas. Kadangi Fist-It Submerge yra hidrofobinis, jis nesuyra drėgnoje aplinkoje ir yra ypač tinkamas naudoti po dušu ar vonioje. Jis neišsausėja, todėl nereikia tepti iš naujo. Įsivaizduokite, kad jums nebereikia nutraukti savo malonumo!

  57,90 €

  33,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Secret Play Brazilian Balls Strawberries Champagne 2 pack

  „Brasilian Balls“ yra atpalaiduojantis masažo aliejus, skirtas romantikai ir aistrai, skatinantis susijaudinimą ir intymumą. Aliejus sklandžiai ir lengvai slysta per odą. Nepalieka odos riebumo ar lipnios pojūčio! Be to, braškių ir putojančio vyno aromatas suteiks jūsų jausmui didžiausią malonumą. Sukurkite tikrai jausmingą nuotaiką kartu mėgaudamiesi šiuo kvapniu masažo aliejumi.

  7,90 €

  4,59 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Secret Play Brazilian Balls Chocolate 2 pack

  „Brasilian Balls“ yra atpalaiduojantis masažo aliejus, skirtas romantikai ir aistrai, skatinantis susijaudinimą ir intymumą. Aliejus sklandžiai ir lengvai slysta per odą. Nepalieka odos riebumo ar lipnumo pojūčio! Be to, šokolado aromatas suteiks jūsų jausmui didžiausią malonumą. Sukurkite tikrai jausmingą nuotaiką kartu mėgaudamiesi šiuo kvapniu masažo aliejumi.

  7,90 €

  4,59 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Secret Play Brazilian Balls Hot Effect 2 pack

  Netrukus sužinosite daugiau informacijos apie šią prekę.

  14,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Boy Butter Original Personal Lubricant Pump 59ml

  Boy Butter Original yra aliejaus pagrindu pagamintas lubrikantas, sudarytas iš dviejų galingų, bet švelnių ingredientų: kokosų aliejaus ir organinio silikono mišinio. Sudedamosios dalys yra homogenizuojamos kaip tikras sviestas, o galutinis rezultatas yra asmeninis lubrikantas, kuris išsilaikys tiek pat, kiek ir bet kuris sintetinis ar silikoninis tepalas, bet nuplaunamas tik vandeniu tiek nuo odos, tiek nuo audinio.

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Secret Play Brazilian Balls Berries 2 pack

  „Brasilian Balls“ yra atpalaiduojantis masažo aliejus, skirtas romantikai ir aistrai, skatinantis susijaudinimą ir intymumą. Aliejus sklandžiai ir lengvai slysta per odą. Nepalieka odos riebumo ar lipnumo pojūčio! Be to, uogų aromatas suteiks jūsų jausmui didžiausią malonumą. Sukurkite tikrai jausmingą nuotaiką kartu mėgaudamiesi šiuo kvapniu masažo aliejumi.

  7,90 €

  4,59 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Secret Play Brazilian Balls Strawberry 2 pack

  „Brasilian Balls“ yra atpalaiduojantis masažo aliejus, skirtas romantikai ir aistrai, skatinantis susijaudinimą ir intymumą. Aliejus sklandžiai ir lengvai slysta per odą. Nepalieka odos riebumo ar lipnumo pojūčio! Be to, braškių aromatas suteiks jūsų jausmui didžiausią malonumą. Sukurkite tikrai jausmingą nuotaiką kartu mėgaudamiesi šiuo kvapniu masažo aliejumi.

  7,90 €

  4,59 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Secret Play Brazilian Balls Cherry 2 pack

  „Brasilian Balls“ yra atpalaiduojantis masažo aliejus, skirtas romantikai ir aistrai, skatinantis susijaudinimą ir intymumą. Aliejus sklandžiai ir lengvai slysta per odą. Nepalieka odos riebumo ar lipnumo pojūčio! Be to, vyšnių aromatas suteiks jūsų jausmui didžiausią malonumą. Sukurkite tikrai jausmingą nuotaiką kartu mėgaudamiesi šiuo kvapniu masažo aliejumi.

  7,90 €

  4,59 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Boy Butter Original Personal Lubricant XL 739ml

  Boy Butter Original yra aliejaus pagrindu pagamintas lubrikantas, sudarytas iš dviejų galingų, bet švelnių ingredientų: kokosų aliejaus ir organinio silikono mišinio. Sudedamosios dalys yra homogenizuojamos kaip tikras sviestas, o galutinis rezultatas yra asmeninis lubrikantas, kuris išsilaikys tiek pat, kiek ir bet kuris sintetinis ar silikoninis lubrikantas, tačiau nuplaunamas tik vandeniu tiek nuo odos, tiek nuo audinio.

  87,90 €

  53,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Crisco 453g 12 pack

  Crisco: visame pasaulyje žinomas klasikinis visų daržovių patrumpinimas, žinomas ir mėgstamas dešimtmečius dėl savo alternatyvios funkcijos.

  149 €

  95,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Sliquid Soul Organic Coconut Oil Moisturiser 56ml

  „Sliquid“ produktai visada buvo švariausi ir ekologiškiausi intymūs produktai, o dabar „Sliquid Soul“ perkelia ekologiškumą į kitą lygį. Sliquid Soul, kaip ir visi Sliquid produktai, išlaiko aukščiausius intymios priežiūros standartus: visada be glicerino, be parabenų, be glitimo ir 100% tinka veganams. Sukurtas iš ekologiško kokosų aliejaus ir kitų rankomis atrinktų natūralių ingredientų, Sliquid Soul Organic Coconut Oil Moisturizer yra tiesiog prabangiausias ir seksualiausias būdas pasirūpinti ne tik jautriausia oda, bet ir visu kūnu!

  22,90 €

  14,90 €

  Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

 • Secret Play Brazilian Balls Relax Comfort 2 pack

  Brazilijos kamuoliukai atpalaiduoja ir suteikia komfortą – tai sekso pagalbininkas, padedantis mėgautis analiniu seksu. Dėl sudedamųjų dalių padeda atpalaiduoti analinį sfinkterį ir padidinti malonumą lytinių santykių ar kitos veiklos metu.

  14,90 €

  7,90 €

  Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

14 Prekė (s)

Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.