×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

arba prisijungti

Vardas būtinas!
Pavardė būtina!
Vardas neteisingas!
Pavardė neteisinga!
Tai ne el. pašto adresas!
El. pašto adresas būtinas!
Šis el. paštas jau užregistruotas!
Reikalingas slaptažodis!
Įveskite galiojantį slaptažodį!
Įveskite 6 ar daugiau simbolių!
Įveskite 16 ar mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nėra vienodi!
Sąlygos ir nuostatos yra būtinos!
El. paštas arba slaptažodis neteisingas!

Dovanos vyrams

Elementai 1 į 32143 viso

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Satisfyer Men Vibration

  Dėl vyriško elegantiško juodo dizaino masturbatorius yra diskretiškas žaidimų draugas šiuolaikiniams vaikinams. Jo ergonomiški išlenkimai puikiai jaučiasi rankoje, todėl mygtukus galite patogiai valdyti nykščiu, o apatinis išsikišimas guli delne, o pirštai gerai laikosi šoniniuose grioveliuose. Dėl įkraunamų baterijų žaislas yra ne tik naudingas jums, bet ir aplinkai. Jei jūsų žaidimų draugui reikia daugiau sulčių, galite jį tiesiog įkrauti naudodami pridedamą magnetinį USB laidą.

  80,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Deluxe Maxi Package - 55 Durex Condoms, Pasante and Vitalis + Lubricant + Vibrating Ring

  Prabangus Maxi paketas - 55 prezervatyvai Durex, Pasante a Vitalis + Durex lubrikantas + vibracinis žiedas.

  37,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Durex Originals Silicone Lubricant 50ml

  „Durex Silicone Lube“ užtikrina sklandų naudojimą jums ir jūsų partneriui, kad galėtumėte jį naudoti ilgiau. Puikiai tinka preliudijai ir seksualiniams potyriams, silikono pagrindo lubrikantai išsilaiko ilgiau nei vandens pagrindo lubrikantai. Būkite susitelkę ties akimirka su mažiau trukdžių, nes jums nereikės taip dažnai sustoti ir pakartotinai kreiptis.

  8,90 €

  4,99 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Christmas Package of Warming, Cooling and Glowing Condoms - 62 Pasante Condoms and Vitalis Premium + 4 Pasante Lubricating Gels as a Gift

  Kalėdinis šiltų, vėsių ir švytinčių prezervatyvų paketas - 62 condante Pasante ir Vitalis Premium + 4 tepamieji geliai Pasante dovanų

  30,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • 30,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Kokos Hera Real Hip Masturbator

  Hera big Hip yra tikroviškas, kompaktiško dydžio masturbatorius. Šis žaislas turi labai tikrovišką makštį ir išangę, kuria galėsite mėgautis tiek dažnai, kiek norite. Minkšti, apvalūs sėdmenys visada pasiruošę jums. Dėl plokščios dugno dalies masturbatorių galite pastatyti ant lovos, sofos ar virtuvės stalo.

  139 €

  83,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Sagami Original 0.02 12 pack

  Ploniausias prezervatyvas pasaulyje, tik 0,02 mm. Nealergiškas, iš poliuretano.

  24,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Lovense Max 2 Masturbator

  „Max 2“ dabar gali pasigirti lyčių atžvilgiu neutralia mova, 360 laipsnių susitraukimais ir pertvarkytu vibratoriumi, užtikrinančiu stipresnius ir galingesnius pojūčius. Be to, įkrovimo procesas buvo dar paprastesnis, kartu su ilgesniu baterijos veikimo laiku toms ilgoms, intensyvioms sesijoms. Garantuojama, kad naujausias Lovense teledildoninės linijos papildymas bus stulbinantis potyris!

  169 €

  129 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Package Best that Exists - 30pcs Best Condoms In Our Range + Gifts

  Geriausias prezervatyvų pasaulis vienoje pakuotėje už išskirtinę mažiausią kainą, kurią galėsite išbandyti.

  45,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tenga Deep Throat Cup

  Deep Throat CUP smėlio laikrodžio forma suteikia nepaprastą sandarumą. Specialūs vožtuvai sukuria virtualų vakuumą CUP viduje, kad sukurtų nuostabų čiulpimo pojūtį.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Autoblow A.I. Machine

  Ši stebuklinga programėlė suprogramuota taip, kad suteiktų jums blowjob naudojant realius metodus. Slinkite žemyn, kad peržiūrėtumėte veiksmą.

  369 €

  169 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tenga Egg Lovers

  Atsitiktinai susisukę švelnūs šonkauliai sukuria švelnius pojūčius. Smulkios detalės švelniai apkabina jus kaip šilką. Lydymosi pojūtis kyla lėtai.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Clone A Willy The Original

  „Clone-A-Willy“ mediciniškai patikrintas formavimo gelio procesas užfiksuoja neįtikėtinas, gyvenimiškas detales, todėl tai yra labiausiai suasmenintas vibruojantis sekso žaislas, kurį kada nors turėsite.

  53,90 €

  33,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Durex Play Real Feel Pleasure Gel 50ml

  Real Feel™ Pleasure Gel & Lubricant suteikia jums ir jūsų partneriui natūralesnę sklandžią patirtį. Šilkas švelnus ir šiltas liesti.

  18,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • The F-Machine Tremblr Milking Machine

  „F-Machine Tremblr“ yra visiškai naujas laisvų rankų įrangos masturbacijos aparatas, skirtas čiulpti ir dulkintis tiek laiko, kiek norite, kada tik norite. Įsivaizduokite profesionalų pūtimą, kurį galite valdyti iš pirštų galiukų kada tik norite ir tiek kartų, kiek norite.

  1 149 €

  919 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Satisfyer Men Heat Vibration

  „Satisfyer Men Heat Vibration“ turi naujovišką šilumos funkciją, kuri paverčia jūsų malonumą kvapą gniaužiančiu tikroviškumu. Šildymo funkciją galite reguliuoti 3 lygiais iki 40 laipsnių Celsijaus ir leiskite jaukiai šilumai minkštame ir sklandžiai išvesti jus iš proto. Jei užsimerksite iš malonumo kupinos ekstazės ir tiesiog leisitės į malonumo viršūnę, žaibiškai pamiršite, kad čia patekote su žaislu! Netikite? Tada išbandykite!

  91,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Hidden Desire Bangers Virgin Fuck Babe Skin

  „The Virgin Fuck Babe“ yra puikus tikroviškas masturbatorius iš „Bangers by Hidden Desire“ kolekcijos. Šis didelis, drąsus, kūno stiliaus masturbatorius sukurtas taip, kad būtų malonus pasitenkinimas. Kokybiškas dizainas pagamintas iš aukščiausios klasės TPE ir pasižymi itin tikroviškais akcentais bei malonios tekstūros kanalais.

  139 €

  87,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Njoy Pure Wand

  Njoy Pure Wand suteikia tiesioginį ryšį su jūsų mėgstama vieta – G arba P – arba bet kur, kur jaučiatės taip gerai.

  189 €

  129 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Nexus Revo 2

  Šis naujoviškas besisukantis ir vibruojantis prostatos žaislas buvo sukurtas tam, kad vartotojas pasiektų naujas orgazminės palaimos aukštumas naudojant prostatos masažo galią.

  149 €

  119 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Autoblow A.I.+ Machine

  Ilgai laukta nauja patobulinta Autoblow AI versija! Ši stebuklinga programėlė suprogramuota taip, kad suteiktų jums blowjob naudojant realius metodus. Slinkite žemyn, kad peržiūrėtumėte veiksmą.

  369 €

  289 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Arcwave Ion Black

  Susipažinkite su pirmuoju pasaulyje Pleasure Air™ glostytuvu. Patirkite naujo tipo orgazmą, nes unikalios pulsuojančios oro bangos stimuliuoja jautrius Pacinian malonumo receptorius frenulumoje.

  309 €

  179 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

  Nauja
 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly 2 Mega Masturbator

  Visada svajojote apie 36DD ir itin aptemptą juosmenį sušiktą šlamštą, tad ko lauki? Išimkite šią krūtinę mažylę iš dėžutės, išimkite nemokamą lubrikantą ir daužykite šią vingią gražuolę, kol išdulkinsite ją kvailai!

  379 €

  349 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Bodywand Midnight Plug-In Massager Black

  Apgaulingai galingas masažuoklis, sukurtas stipriai ir nuolatinei stimuliacijai.

  72,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Extreme B.J. Betty Oral Sex Love Doll

  Visada svajojote apie 36DD ir itin aptemptu juosmenu sušiktą šlamštą, tad ko lauki? Išimkite šią krūtinę mažylę iš dėžutės, išimkite nemokamą lubrikantą ir daužykite šią vingią gražuolę, kol išdulkinsite ją kvailai!

  269 €

  189 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Glow in the Dark Sperm Keyring

  Švytintis spermos raktų pakabukas. Labai praktiška. Puiki dovana.

  2,69 €

  1,89 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Satisfyer Men One

  Įtemptas darbe? Atsipalaiduokite su Satisfyer Men. Su Satisfyer Men tiesiog nustatykite slėgio lygį patys. Priklausomai nuo to, kaip jums patinka, naujoviškas vidinis slėgio reguliatorius sukuria stiprų arba švelnų vakuumą. Seksualus efektas: Satisfyer Men praktiškai praryja jūsų penį. Pojūtis, kuris nuves jus į intensyvų kulminaciją.

  76,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Kokos Hera 3 Masturbator

  Hera 3 mega masturbatorius yra tikroviško dizaino meilės lėlė. Šis masturbatorius yra visiškai pagamintas iš TPR, kuris yra labai minkštas ir lankstus, todėl jaučiasi šiltas ir suteikia gyvą pojūtį.

  369 €

  229 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Extreme Elite Ultimate Milker

  Pristatome pirmą tokio tipo melžėjo masturbacijos technologiją, sukurtą taip, kad jūsų kotas būtų pilnai apsuptas suspaudimo, sukamuoju stimuliavimu, kad galėtumėte mėgautis savimi! Permatomas langas leidžia matyti veiksmą, kai kiekvieną gaidžio colį melžia vėl ir vėl 10 besisukančių, sukimosi funkcijų ir 5 aktyvių greičio lygių, kuriuos maitina patogus įkraunamas variklis.

  179 €

  119 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Satisfyer Power Ring

  Ši aureolė meiliai glosto jūsų vyriškumą, bet tai, ką su ja darote, yra ne kas kita, kaip nekalta! „Satisfyer“ žiedas suteikia jūsų vyriškumui jausmingumo, užtikrindamas, kad jūs ir jūsų partneris mėgausitės ilgalaikiu, dilgčiojančiu maloniu pojūčiu. Šis mažas džiaugsmo nešiklis puikiai tinka naudoti kartu ir suteiks daug džiaugsmingų potyrių jūsų meilės gyvenimui!

  45,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • LELO Hugo Black

  Prostatos orgazmas yra didžiausias, intensyviausias orgazmas, kokį tik gali patirti vyras, o nuotolinio valdymo pultas HUGO yra puikiai sukurtas pasiūlyti visiškai naujus seksualinio pasitenkinimo būdus.

  249 €

  209 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Malesation Magical Boy Inflatable Vibrator

  Pripučiamas vibruojantis penis su oro išleidimu ir 7 galingomis funkcijomis, atsparus vandeniui. Išplėskite iki daugiau nei dvigubai didesnio dydžio.

  57,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Lovebotz The Milker Automatic Deluxe Stroker Machine

  Milkeris sukurtas atlikti visą sunkų darbą už jus, šis meilės aparatas specialiai sukurtas automatiniam glostymui ir čiulpimui, su dviem cilindrais įvairiems pojūčiams.

  1 149 €

  849 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

  Nauja

Elementai 1 į 32143 viso

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.