×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

arba prisijungti

Vardas būtinas!
Pavardė būtina!
Vardas neteisingas!
Pavardė neteisinga!
Tai ne el. pašto adresas!
El. pašto adresas būtinas!
Šis el. paštas jau užregistruotas!
Reikalingas slaptažodis!
Įveskite galiojantį slaptažodį!
Įveskite 6 ar daugiau simbolių!
Įveskite 16 ar mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nėra vienodi!
Sąlygos ir nuostatos yra būtinos!
El. paštas arba slaptažodis neteisingas!

Tepalų aplikatoriai

7 Prekė (s)

 • California Exotics Lube Tube 2 pack

  Mėgaukitės ilgalaikiu susijaudinimu ir ilgalaikiu jausmingu pasitenkinimu su Lube Tube. Kontūrinis, švirkšto tipo aplikatorius skirtas tiksliai tepti tepalus ir kiekvieną kartą pakylėti jausmingam susitikimui. Lengvi naudoti, lengvi vamzdeliai tiekiami poromis ir yra daugkartinio naudojimo, pakartotinai užpildomi ir lengvai valomi. Norėdami naudoti, tiesiog patraukite rankenėles, kad tepalas ištrauktų vamzdelį, ir tepkite tiesiai.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Deluxe Sex Doll Care Kit

  Kaip išvengti, kad lubrikantas bėgtų visur? Kaip patogiau valyti lėlę? Kaip efektyviau išdžiovinti lėlių tunelius? Kai nenaudoju lėlių, kaip jas laikyti? Nesijaudinkite, tam skirtas Tantaly Deluxe Sex Doll Care Kit! Tantaly Deluxe Sex Doll Care rinkinį sudaro viena nešiojama sekso lėlių skalbyklė, dvi džiovinimo lazdelės, vienas lėlių laikymo maišelis ir vienas tepalo aplikatorius.

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • KinkLab The Lube Shooter

  Padėkite jį tarp skruostų, o ne ant paklodžių... su *vieninteliu* lubrikantu rinkoje!

  18,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • b-Vibe Lubricant Applicator Set

  Mūsų 3 pakuočių lubrikantų aplikatorius leidžia tiekti lubrikantą į kūną – tai ypač naudinga ruošiantis skvarbiam seksui. Kiekvienas tepalo aplikatorius turi nuimamą dangtelį, kad būtų išvengta nutekėjimo. Lygus galiukas lengvai slysta, kad būtų galima lengvai sutepti vidinį analinį ar makšties žaidimą.

  45,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • California Exotics XL Lube Tube Transparent

  Daugkartinio naudojimo, pakartotinai užpildomas ir lengvai valomas XL Lube Tube yra tepalo dozavimo vamzdelis, leidžiantis sutepti tiksliai ir talpinti iki 0,75 fl uncijos tepalo. Kad suteptumėte sodrų tik reikiamą vietą, XL Lube Tube turi ploną kotą, suapvalintą galiuką ir vientisą korpusą.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • California Exotics Lube Tube Blue 2 pack

  Daugkartinio naudojimo, pakartotinai užpildomas ir lengvai valomas Lube Tube™ yra tepalo dozavimo rinkinys, leidžiantis tepti vamzdžiu tiksliai. Kad suteptumėte sodrų tik reikiamą vietą, Lube Tube™ turi ploną kotą, užapvalintą galą ir vientisą korpusą. Kiekviename ploname vamzdelyje yra dvi pirštų kilpos ir paprastas naudoti stūmoklis, kuris leidžia valdyti tepalo srautą.

  11,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • California Exotics Lube Tube Pink 2 pack

  Daugkartinio naudojimo, pakartotinai užpildomas ir lengvai valomas Lube Tube™ yra tepalo dozavimo vamzdelių rinkinys, leidžiantis tepti tiksliai. Kad suteptumėte sodrų tik reikiamą vietą, Lube Tube™ turi ploną kotą, užapvalintą galą ir vientisą korpusą. Kiekviename ploname vamzdelyje yra dvi pirštų kilpos ir paprastas naudoti stūmoklis, kuris leidžia valdyti tepalo srautą.

  11,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

7 Prekė (s)

Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.