0 €
×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

arba prisijungti

Vardas būtinas!
Pavardė būtina!
Vardas neteisingas!
Pavardė neteisinga!
Tai ne el. pašto adresas!
El. pašto adresas būtinas!
Šis el. paštas jau užregistruotas!
Reikalingas slaptažodis!
Įveskite galiojantį slaptažodį!
Įveskite 6 ar daugiau simbolių!
Įveskite 16 ar mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nėra vienodi!
Sąlygos ir nuostatos yra būtinos!
El. paštas arba slaptažodis neteisingas!

Žaislų valikliai

Elementai 1 į 3256 viso

 1. 1
 2. 2
 • Fleshlight Renewing Powder 118ml

  Niekas neprilygsta gyvam, patentuotos Fleshlight Super Skin medžiagos pojūčiui. Laikui bėgant jūsų „Fleshlight“ rankovė gali pradėti prarasti savo minkštumą. Taip yra dėl to, kad „Fleshlight“ pudra po kelių naudojimo natūraliai nusidėvi.

  9,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pjur med Clean Spray 100ml

  Sudėtyje, kurioje nėra alkoholio, jis yra idealus valiklis jautriai odai ar gleivinėms. Skirtas švelniam intymių vietų valymui.

  12,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Fleshlight Wash 100ml

  Fleshlight® Wash žaislų valiklis yra būtinas bet kuriam Fleshlight® savininkui. Šiame 100 ml purškimo valiklyje naudojamas galingas antibakterinis ingredientas Triclosan.

  9,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • EasyGlide Toy Cleaner 150ml

  „EasyGlide Toycleaner“ yra valymo priemonė, specialiai sukurta sekso žaislams.

  11,90 €

  3,79 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pjur Toy Clean 100ml

  Erotinių gaminių švara ir higieniškumas yra sveiko seksualumo alfa ir omega. Todėl rekomenduojame laikytis didžiausios higienos ir erotinių žaislų priežiūros, kai tik pasimėgavote linksmybėmis: pjur Toy Clean. Erotinius žaislus, žinoma, galima nuplauti vandeniu ir muilu, tačiau geriausia žaisti saugiai ir naudoti pjur Toy Clean.

  17,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • LELO Toy Cleaner 60ml

  LELO antibakteriniame valymo purškime yra aktyvių antimikrobinių ingredientų, kurie, kaip įrodyta, sunaikina 99,9 % visų mikrobų, o pridėjus cinko druskų sumažėja bet kokia sudirginimo galimybė.
  10,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Nexus Wash Antibacterial Toy Cleaner 150ml

  Bekvapis žaislų valiklis, tinkantis naudoti su visais Nexus žaislais, Nexus Wash yra aktyvus natūralių antibakterinių ingredientų mišinys, tinkantis jautriai odai.

  9,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Eros All Purpose Toy Cleaner without Alcohol 100ml

  Ar jūsų sekso žaislai turi jautrų paviršių? Tai nėra problema naudojant EROS All Purpose Cleaner. Dėl savo sudėties be alkoholio šis higieniškas valymo purškiklis idealiai tinka švelniai valyti ir prižiūrėti erotinius žaislus su jautriais paviršiais.

  9,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • JoyDrops Intimate Hygiene Liquid Cleanser Lotion 275ml

  Apsaugo nuo daugelio lytiniu keliu plintančių ligų ir sukuria saugesnę atmosferą jūsų ir jūsų partnerio seksualiniams santykiams.

  7,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Satisfyer Men Cleansing Spray 300ml

  Jūsų pasitenkinimo vyrai buvo sukurti tam, kad vėl ir vėl jus patenkintų puikia patirtimi! Kai jums taip smagu, turite tinkamai rūpintis savo partneriu ir reguliariai jį valyti, kad jis ilgą laiką išliktų kaip naujas.

  18,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Intimate Earth Green Tea Toy Cleaner 100ml

  Šis unikalus žaislų valiklis yra pripildytas natūralių valymo ingredientų, tokių kaip arbatmedžio aliejus, levandų aliejus ir įmonės prekės ženklu pažymėtas natūralus antibakterinis ingredientas, gvajavos žievė.

  21,90 €

  13,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Satisfyer Men Renewing Powder 85g

  Jūsų pasitenkinimo vyrai buvo sukurti tam, kad vėl ir vėl jus patenkintų puikia patirtimi! Sportiško dizaino gyvenimo būdo žaislas vyrams paverčia jūsų solą stilingu renginiu – nenuostabu, kad niekada nenorėsite jo atiduoti. Taip smagu gali atsitikti taip, kad minkštas paviršius po kurio laiko praranda savo elastingumą dėl pudros nusidėvėjimo. Kad galėtumėte vėl ir vėl mėgautis aukštu skrydžio pojūčiu, taip pat minkšta, kaip pirmą kartą, net ir po pakartotinio naudojimo, priežiūros pudra užtikrina nuolatinį aksominį minkštumo pojūtį.

  18,90 €

  3,79 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pjur We-Vibe Clean 100ml

  Sukurtas pjur, skirtas švelniam, higieniniam suaugusiųjų malonumo gaminių valymui. We-Vibe Clean yra dermatologiškai patvirtintas, neutralaus kvapo ir skonio. Jis sukurtas naudoti su alkoholiui jautriomis medžiagomis, tokiomis kaip lateksas, guma ir silikonas.

  16,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • ToyJoy Toy Cleaner Spray 150ml

  Šis sekso žaislų valiklis puikiai tinka, kad visi jūsų mėgstami žaislai būtų švieži, švarūs ir paruošti naudoti. Jis išlaiko jūsų žaislų higieniškumą ir yra pagamintas iš aukštos kokybės ingredientų, kad būtų puikus valiklis, kuris yra prieinamas. Jis naikins bakterijas ir yra skaidrios spalvos, todėl jūsų žaislai bus švarūs ir atrodys puikiai.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Mister B CLEAN 200ml

  Mister B CLEAN yra dezinfekavimo priemonė, tinkanti paviršiams, instrumentams ir žaislams dezinfekuoti pagal klinikinius standartus.

  30,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Eros Intimate & Toy Cleaner 50ml

  Tobula genitalijų ir žaislų priežiūra ir valymas. EROS Intimate & Toy Cleaner švelniai valo ir prižiūri visas medžiagas vienu metu. Dėl savo sudėties be alkoholio jis ypač tinka jautriai odai. Tiesiog užpurkškite ant norimos kūno dalies ar paviršiaus ir po trumpo kontakto nuvalykite švaria šluoste.

  7,90 €

  3,79 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Stimul8 Toy Cleaner 150ml

  Mėgaukitės maksimalia savo intymių žaislų higiena su kokybišku S8 Toycleaner. Ši aukščiausios kokybės formulė užtikrina, kad jūsų mėgstamos naujovės išliks žaižariškai švarios ir šviežios: tiesiog prieš naudojimą ir po naudojimo jas apipurškus šiuo kūnui saugiu produktu. Išlaikant kuo natūralesnes sudedamąsias dalis, S8 Toycleaner yra patikimas, skaidrus higienos pasirinkimas, užtikrinantis jūsų mėgstamų malonumų teikėjų patvarumą ir puikiai parduodamas perkant bet kurį žaislą.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Joydivision Clean'n'Safe 100ml

  Netrukus sužinosite daugiau informacijos apie šią prekę.

  14,90 €

  3,79 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

  Išpardavimas
 • Satisfyer Women Disinfectant Spray 300ml

  Satisfyer buvo sukurtas tam, kad katapultuotųsi į debesis 9 ant nepamirštamo intensyvaus orgazmo bangos. Todėl nenuostabu, kad savo asmeninį spaudimo bangos stebukladarį norite laikyti šalia savęs. Kai jums taip smagu, turite reguliariai ir kruopščiai valyti savo malonumo partnerį, kad jis ilgą laiką išliktų kaip naujas.

  18,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Stimul8 Renewal Powder 60g

  Pasirūpinkite savo mėgstamais Realistic Skin produktais ir palaikykite juos gaivius ir naujus naudodami S8 Renewal Powder. Nuplaukite ir išdžiovinkite žaislą „Realistic Skin“. Užtepkite nemažą kiekį miltelių ir švelniai patrinkite, kol žaislas vėl taps minkštas ir lygus.

  7,90 €

  3,79 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Saloos Dermsanit Natural Hand Cleaning Antimicrobial Spray 50ml

  Natūralus rankų nenuplaunamas purškalas su 70% alkoholio, turintis antimikrobinį poveikį. Nesausina rankų, nelimpa ir turi malonų citrusų kvapą.

  11,90 €

  3,79 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

  Išpardavimas
 • Eros Intimate & Toy Cleaner 200ml

  Dėl savo sudėties be alkoholio šis higieniškas valymo purškiklis idealiai tinka švelniai valyti ir prižiūrėti erotinius žaislus su jautriais paviršiais. Reguliarus valymas prailgina jų gyvenimą. EROS All Purpose Toy Cleaner – itin efektyvus valiklis, neturintis nemalonaus alkoholio kvapo.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Boners Penis Cleaner 150ml

  Boners Penis Cleaner yra specialiai sukurtas seksualiems žaidimams, kuriems reikalinga švari pradžia ir pabaiga. Varpos valiklis suteikia švaros ir gaivos pojūtį bei tuo pačiu maitina odą. Naudokite jį prieš arba po sekso, kai einate į sporto salę arba bet kuriuo metu, kai jūsų penis gali atgaivinti.

  18,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Joydivision Clean'n'Safe 200ml

  Netrukus sužinosite daugiau informacijos apie šią prekę.

  30,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

  Išpardavimas
 • SterToy Sterilizer Germicidal Bactericide Ultraviolet

  Šis gaminys ypač skirtas net COVID-19 viruso naikinimui, gali būti naudojamas bet kokiam objektui – metalui, popieriui ar stiklui, kuriame reikia pašalinti bakterijų likučius.

  119 €

  76,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Doc Johnson ULTRASKYN Refresh Powder 35g

  Doc Johnson ULTRASKYN™ Refresh Powder yra vienintelė pudra, garantuojanti optimalų jūsų ULTRASKYN™ žaislų atkūrimą ir priežiūrą. Šie 100 % be talko milteliai susideda iš natūralių ingredientų ir yra specialiai sukurti taip, kad pagerintų ir pailgintų visų jūsų mėgstamų ULTRASKYN™ produktų tarnavimo laiką, kad kiekvieną kartą pasijustumėte kaip pirmą kartą.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pharmquests Fragrance Toy Cleaner Lavender 100ml

  Greitai veikianti formulė purškimo buteliuke patogiam naudojimui namuose ar kelionėse. Sukurta efektyviam giliam erotinių produktų valymui ir dezinfekcijai po naudojimo bei higieniškam Jūsų gaminių saugojimui ilgesnį laiką.

  11,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pharmquests Inside Masturbator Cleaner 150ml

  Clean In - Masturbator Cleaner yra valymo priemonė, specialiai sukurta sekso žaislams ir ypač masturbatoriams. Dėl antgalio buteliuką galima lengvai įkišti į masturbatorius, o kadangi jis yra išspaudžiamas, kiekvieną kartą galima išpilti puikų valiklio kiekį.

  14,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Saloos Dermsanit Natural Hand Cleaning Antimicrobial Spray 100ml

  Natūralus rankų nenuplaunamas purškalas su 70% alkoholio, turintis antimikrobinį poveikį. Nesausina rankų, nelimpa ir turi malonių citrusų kvapą.

  14,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

  Išpardavimas
 • Bathmate Anal Clean 100ml

  Bathmate Anal Toy Cleaner yra pirmasis pasaulyje žaislų valiklis, sukurtas specialiai analiniams žaislams valyti.

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • pjur Desinfect 100ml

  Labai efektyvi pjur dezinfekavimo priemonė odai ir rankoms. Be alkoholio, kvepalų ir mikroplastiko.

  14,90 €

  3,79 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

  Išpardavimas
 • b-Vibe UV Sterilizer Pouch

  Nužudyk 99,9 % kenksmingų bakterijų su b-Vibe UV sterilizatoriaus maišeliu – patogus kelionei krepšys, skirtas sekso žaislams valyti ir apsaugoti juos nuo mikrobų.

  149 €

  91,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

Elementai 1 į 3256 viso

 1. 1
 2. 2
Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.