0 €
×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

arba prisijungti

Vardas būtinas!
Pavardė būtina!
Vardas neteisingas!
Pavardė neteisinga!
Tai ne el. pašto adresas!
El. pašto adresas būtinas!
Šis el. paštas jau užregistruotas!
Reikalingas slaptažodis!
Įveskite galiojantį slaptažodį!
Įveskite 6 ar daugiau simbolių!
Įveskite 16 ar mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nėra vienodi!
Sąlygos ir nuostatos yra būtinos!
El. paštas arba slaptažodis neteisingas!

Masturbatoriai

Elementai 1 į 32955 viso

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Fleshlight Pink Lady Stamina Training Unit

  Raktas, norint ilgiau išbūti lovoje ir tapti mylimuoju, apie kurį svajoja kiekviena mergina, yra ne kremas, ne tabletė ir ne gėrimas.

  76,90 €

  53,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Kokos Hera Real Hip Masturbator

  Hera big Hip yra tikroviškas, kompaktiško dydžio masturbatorius. Šis žaislas turi labai tikrovišką makštį ir išangę, kuria galėsite mėgautis tiek dažnai, kiek norite. Minkšti, apvalūs sėdmenys visada pasiruošę jums. Dėl plokščios dugno dalies masturbatorių galite pastatyti ant lovos, sofos ar virtuvės stalo.

  139 €

  83,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Fleshlight Girls Stoya Destroya

  Įėjus, trys maži gumbelių žiedeliai tvirtai sugriebs jus, o po jų – itin veriantis malonumo kupolas, suteiksiantis jums 360 laipsnių neprilygstamos palaimos. Kita kamera prasideda nuo mažos eilės dantų ir ilčių, kurios maloniai trina ir traukia į tave. Galiausiai viena didelių iškilimų eilė veda į itin briaunuotą tekstūrą, kuri siaurėja kuo toliau.

  119 €

  68,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Mary Sex Doll 7.7kg

  Čia yra visas tikroviškas liemuo ir pasirengęs parodyti jums laukinį laiką. Su ištemptomis krūtimis, lieknu juosmeniu, viliojančiomis lūpomis, viliojančia makštimi ir gražiu buferiu galite perbraukti rankomis per jos prabangų kūną, suspausti jos gausias krūtis ir pasinerti į jos pūlingą ar užpakalį, kad patirtumėte didesnį malonumą!

  219 €

  189 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Fleshlight Stamina Training Unit Value pack

  STU vertės paketas yra visapusė „Fleshlight“ patirtis. Viskas, ko jums reikia, kad galėtumėte mėgautis ir rūpintis „Fleshlight“ žaislu.

  119 €

  76,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Lovense Max 2 Masturbator

  „Max 2“ dabar gali pasigirti lyčių atžvilgiu neutralia mova, 360 laipsnių susitraukimais ir pertvarkytu vibratoriumi, užtikrinančiu stipresnius ir galingesnius pojūčius. Be to, įkrovimo procesas buvo dar paprastesnis, kartu su ilgesniu baterijos veikimo laiku toms ilgoms, intensyvioms sesijoms. Garantuojama, kad naujausias Lovense teledildoninės linijos papildymas bus stulbinantis potyris!

  169 €

  109 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tenga Deep Throat Cup

  Deep Throat CUP smėlio laikrodžio forma suteikia nepaprastą sandarumą. Specialūs vožtuvai sukuria virtualų vakuumą CUP viduje, kad sukurtų nuostabų čiulpimo pojūtį.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Autoblow A.I. Machine

  Ši stebuklinga programėlė suprogramuota taip, kad suteiktų jums blowjob naudojant realius metodus. Slinkite žemyn, kad peržiūrėtumėte veiksmą.

  369 €

  169 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Jennifer Sex Doll 2.2kg

  Ar kenčiate nuo vienatvės ir kasnakt svajojate apie lanksčią makštį ir atsiduotą išangę kaip namus, apleistą penį? Paverskite savo svajones realybe su šiuo tikrovišku masturbatoriumi. Tai nuostabiai minkšta moters kūno dalis su makšties ir išangės angomis, kad jūsų pasitenkinimas būtų maksimalus. Taigi ko tu lauki?

  80,90 €

  53,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • The F-Machine Tremblr Milking Machine

  „F-Machine Tremblr“ yra visiškai naujas laisvų rankų įrangos masturbacijos aparatas, skirtas čiulpti ir dulkintis tiek laiko, kiek norite, kada tik norite. Įsivaizduokite profesionalų pūtimą, kurį galite valdyti iš pirštų galiukų kada tik norite ir tiek kartų, kiek norite.

  1 149 €

  919 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Arcwave Ion Black

  Susipažinkite su pirmuoju pasaulyje Pleasure Air™ glostytuvu. Patirkite naujo tipo orgazmą, nes unikalios pulsuojančios oro bangos stimuliuoja jautrius Pacinian malonumo receptorius frenulumoje.

  309 €

  179 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

  Nauja
 • Tenga Egg Lovers

  Atsitiktinai susisukę švelnūs šonkauliai sukuria švelnius pojūčius. Smulkios detalės švelniai apkabina jus kaip šilką. Lydymosi pojūtis kyla lėtai.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Satisfyer Men Heat Vibration

  „Satisfyer Men Heat Vibration“ turi naujovišką šilumos funkciją, kuri paverčia jūsų malonumą kvapą gniaužiančiu tikroviškumu. Šildymo funkciją galite reguliuoti 3 lygiais iki 40 laipsnių Celsijaus ir leiskite jaukiai šilumai minkštame ir sklandžiai išvesti jus iš proto. Jei užsimerksite iš malonumo kupinos ekstazės ir tiesiog leisitės į malonumo viršūnę, žaibiškai pamiršite, kad čia patekote su žaislu! Netikite? Tada išbandykite!

  91,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

  Nauja
 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly 2 Mega Masturbator

  Visada svajojote apie 36DD ir itin aptemptą juosmenį sušiktą šlamštą, tad ko lauki? Išimkite šią krūtinę mažylę iš dėžutės, išimkite nemokamą lubrikantą ir daužykite šią vingią gražuolę, kol išdulkinsite ją kvailai!

  379 €

  349 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Fleshlight Flight Pilot

  Naujasis Flight yra aptakus, kompaktiškas ir diskretiškas. Pagrindinės „Flight“ savybės yra naujas aptakus korpusas, rafinuota tekstūra ir kompaktiškas dizainas.

  57,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Lovense Calor Depth-Controlled Heating Male Masturbator

  Susipažinkite su Calor – mūsų pirmuoju 2022 m. pristatymu ir naujausiu mūsų sekso tolimojo susisiekimo linijos papildymu! Calor yra kompaktiškas vyriškas masturbatorius su reguliuojamu gyliu.

  179 €

  119 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Extreme B.J. Betty Oral Sex Love Doll

  Visada svajojote apie 36DD ir itin aptemptu juosmenu sušiktą šlamštą, tad ko lauki? Išimkite šią krūtinę mažylę iš dėžutės, išimkite nemokamą lubrikantą ir daužykite šią vingią gražuolę, kol išdulkinsite ją kvailai!

  269 €

  189 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Linda Sex Doll 6.5kg

  Ar kenčiate nuo vienatvės ir kasnakt svajojate apie lanksčią makštį ir atsidavusią išangę kaip namus, apleistą penį? Paverskite savo svajones realybe su šiuo tikrovišku masturbatoriumi. Tai nuostabiai minkšta moters kūno dalis su makšties ir išangės angomis, kad jūsų pasitenkinimas būtų maksimalus. Taigi ko tu lauki?

  179 €

  119 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Satisfyer Men One

  Įtemptas darbe? Atsipalaiduokite su Satisfyer Men. Su Satisfyer Men tiesiog nustatykite slėgio lygį patys. Priklausomai nuo to, kaip jums patinka, naujoviškas vidinis slėgio reguliatorius sukuria stiprų arba švelnų vakuumą. Seksualus efektas: Satisfyer Men praktiškai praryja jūsų penį. Pojūtis, kuris nuves jus į intensyvų kulminaciją.

  76,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Fleshlight Fleshlube Water 100ml

  Fleshlube™ vanduo 100 ml – sukurtas taip, kad suteiktų optimalų šilko švelnumo pojūtį naudojant tiek su Fleshlight® produktais, tiek su partneriu.

  12,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Fleshlight Girls Nicole Aniston Fit

  „Fit“ yra naujausias mūsų pojūtis, kuriame yra sukniedančių briaunuotų mazgų SuperSkin technologija, skirta ištvermės intervalinėms treniruotėms. Sukurta maksimaliai seksualinei veiklai, jūs tikrai sudeginsite kalorijas, nes Nicole Aniston firminė Lady tekstūra suteikia jums formą.

  119 €

  68,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Extreme Elite Ultimate Milker

  Pristatome pirmą tokio tipo melžėjo masturbacijos technologiją, sukurtą taip, kad jūsų kotas būtų pilnai apsuptas suspaudimo, sukamuoju stimuliavimu, kad galėtumėte mėgautis savimi! Permatomas langas leidžia matyti veiksmą, kai kiekvieną gaidžio colį melžia vėl ir vėl 10 besisukančių, sukimosi funkcijų ir 5 aktyvių greičio lygių, kuriuos maitina patogus įkraunamas variklis.

  179 €

  119 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Fleshlight Renewing Powder 118ml

  Niekas neprilygsta gyvam, patentuotos Fleshlight Super Skin medžiagos pojūčiui. Laikui bėgant jūsų „Fleshlight“ rankovė gali pradėti prarasti savo minkštumą. Taip yra dėl to, kad „Fleshlight“ pudra po kelių naudojimo natūraliai nusidėvi.

  9,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Fleshlight Wash 100ml

  Fleshlight® Wash žaislų valiklis yra būtinas bet kuriam Fleshlight® savininkui. Šiame 100 ml purškimo valiklyje naudojamas galingas antibakterinis ingredientas Triclosan.

  9,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Jessy Summer Life-Size Sex Doll

  Realus grožis su karštomis kreivėmis!

  2 149 €

  1 349 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Lovebotz The Milker Automatic Deluxe Stroker Machine

  Milkeris sukurtas atlikti visą sunkų darbą už jus, šis meilės aparatas specialiai sukurtas automatiniam glostymui ir čiulpimui, su dviem cilindrais įvairiems pojūčiams.

  1 149 €

  849 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

  Nauja
 • Tenga Flip Zero

  Sukurta kaip 0, „Flip Hole Zero“ buvo atkurta nuo pat pradžių, nuo nulio, naudojant 10 metų TENGA patirtį.

  149 €

  109 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Fleshlight Girls Dillon Harper Crush

  Crush turi geriausius komponentus iš kai kurių mūsų visų laikų populiariausių pojūčių! Įėję į jos gražią siaurą, siaurą angą, rasite penkias unikalias ir įdomias kameras, kurios išbandys jūsų seksualinę valią. Dillionas Harperis nuves jus į laukinę malonių kelionę, kurios, jūsų manymu, nebuvo įmanoma.

  119 €

  68,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Autoblow A.I.+ Machine

  Ilgai laukta nauja patobulinta Autoblow AI versija! Ši stebuklinga programėlė suprogramuota taip, kad suteiktų jums blowjob naudojant realius metodus. Slinkite žemyn, kad peržiūrėtumėte veiksmą.

  369 €

  309 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Kiotos Ladyboy Please Fuck Me Until You Cum

  Šis „She-Male Body Masturbator“ per kelias sekundes nuves jus į septintąjį dangų, jei norite! Jame yra dildo, išangė ir pakliuvęs papai! Taigi galite įgyvendinti visas savo seksualines svajones: varpą, krūtinę ir analinį seksą? Viskas yra įmanoma!

  279 €

  169 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Fleshlight Girls Elsa Jean Treat

  Garsiai išlenkto kūno Elsa Jean turi grobį, kuris tiesiog prašosi susimušti. Įsispausk į jos užpakalines duris ir palepink savo gaidį smailiais įdubimais, įgaubtais malonumo iškilimais ir paskutine lygių, pagalvių karoliukų kamera – puikus pojūtis jūsų svajonių analiniam orgazmui.

  119 €

  68,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tenga Air-Tech Regular

  Atraskite aerostimuliacijos pojūtį. Atsižvelgdama į vartotojų ir prekybininkų atsiliepimus, TENGA pagaliau sukūrė higieną, daugkartinio naudojimo CUP stiliaus masturbatorių!

  34,90 €

  22,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

Elementai 1 į 32955 viso

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.