×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

arba prisijungti

Vardas būtinas!
Pavardė būtina!
Vardas neteisingas!
Pavardė neteisinga!
Tai ne el. pašto adresas!
El. pašto adresas būtinas!
Šis el. paštas jau užregistruotas!
Reikalingas slaptažodis!
Įveskite galiojantį slaptažodį!
Įveskite 6 ar daugiau simbolių!
Įveskite 16 ar mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nėra vienodi!
Sąlygos ir nuostatos yra būtinos!
El. paštas arba slaptažodis neteisingas!

Masažuotojai

Elementai 1 į 32214 viso

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • ToyJoy Magic Massager

  Atsigulkite ir mėgaukitės! „ToyJoy Magic Massager“ turi galią perduoti neįtikėtinas vibracijas per visą jūsų kūną, masažuodamas giliai į įtemptas vietas, kad gautumėte didžiausią malonumą!

  76,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Rosy Gold Nouveau Curve Massager

  Mėgaukitės visomis intymiomis akimirkomis vienas arba kartu su savo partneriu. Šis Rosy Gold lazdelės vibratorius yra idealus žaislas išoriniam stimuliavimui. Vibracinė galvutė turi 10 nustatymų, kuriais, be klitorio, galite stimuliuoti ir kitas jautrias dalis, pavyzdžiui, spenelius.

  61,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Bodywand Midnight Plug-In Massager Black

  Apgaulingai galingas masažuoklis, sukurtas stipriai ir nuolatinei stimuliacijai.

  72,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Mini Magic Wand Black

  Šis lazdelės masažuoklis yra puikus įrankis, padedantis atsikratyti po ilgos ir sunkios dienos. Kaip jau yra visi žinome, vibracijos yra gyvybiškai svarbios norint išgydyti nuovargį, numalšinti raumenų įtampa, malšinti kūno skausmus ir padėti atsigauti sportuojant.

  37,90 €

  22,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Doxy Wand Massager Purple

  Doxy yra galingiausias pasaulyje iš tinklo valdomas lazdelės masažuoklis. 2013 m. pristatytas jis pritraukia vis daugiau entuziastų, norinčių eksperimentuoti su šiuo sunkiu, bet valdomu intymiu masažuokliu.

  149 €

  119 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Lovense Domi 2 Mini Wand Massager

  „Domi 2“ yra lazdelės vibratorius su ilgesniu akumuliatoriaus veikimo laiku ir efektyviu „Bluetooth 5.0“ lustu bei atnaujinta antena.

  199 €

  119 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Action No. TwentyTwo Massager with Suction, Pulsation and Thrusting Purple

  Ne. TwentyTwo turi 3 funkcijas, kurios visos labai skiriasi viena nuo kitos, tačiau visos sukurtos ir sukurtos malonumui. Tikrai manysite, kad šis masažuoklis yra toks pat kaip ir kiti rinkoje esantys masažuokliai, bet patikėkite, kai pasakysiu, kad taip nėra.

  87,90 €

  57,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Evolved Wanderlust

  Šio unikalaus silikoninio žaislo viename gale yra galingas lazdelės masažuoklis, o kitame – maloni lemputė ir švelniai lenkta atmosfera. Su elegantiškais lengvais prieigos valdikliais centre, ši dvipusė forma sujudina jūsų pasaulį viduje ir išorėje su dviem galingais varikliais, kurie iš viso siūlo 49 skirtingus greičio ir funkcijų derinius! Visiškai atsparus vandeniui ir panardinamas, tai puikus universalus vonios draugas, kuris greitai išsivalo naudojant Evolved Toy Cleaner ir šilto vandens skalavimo priemonę.

  119 €

  72,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Doxy Die Cast Wand Massager

  Labai ypatingas Doxy Massager leidimas, pagamintas iš poliruoto aliuminio/titano lydinio. Stipresnis nei originalus Doxy.

  229 €

  189 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Mini Magic Wand Purple

  Šis lazdelės masažuoklis yra puikus įrankis, padedantis atsipalaiduoti po ilgos ir sunkios dienos. Kaip jau seniai visi žinome, vibracijos yra gyvybiškai svarbios norint išgydyti nuovargį, numalšinti raumenų įtampą, malšinti kūno skausmus ir padėti atsigauti sportuojant.

  37,90 €

  22,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Blush Lush Gia Black

  Ieškote itin galingų vibracijų? Šis elegantiškas „du viename“ masažuoklis skleidžia gilias, triukšmingas vibracijas, rezonuojančias iš masažo lazdelės galvutės, arba apverskite ją ir tyrinėkite gražius G dėmės rankenos išlinkimus. Gia turi du mygtukus, kurie valdo kiekvieną galą atskirai. Slinkite per 7 funkcijas, kad rastumėte pojūčius, atitinkančius jūsų norus. Belaidis ir USB įkraunamas, Gia sukurtas taip, kad jį būtų lengva naudoti. Pagamintas iš lygaus UltraSilk silikono, saugus kūnui, be ftalatų ir lengvai valomas.

  99,90 €

  61,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Satisfyer Wand-er Woman White

  Veidrodinis veidrodis ant sienos, kodėl aš visai negaliu nuspręsti? Jūsų naujasis masažuoklis iš Satisfyer – tai priemonė: pagaliau kompanionas, kuris nesiskundžia tausojantis masažą! Dėl įspūdingo XXL dydžio ir už viliojančios silikoninės galvutės pastebės galios Wand-er Woman išsprendžia problemas, sumažina įtampa ir subraižo bet kiek orgazmą sukeliantį niežulį.

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • LELO Smart Wand 2 Massager Large Deep Rose

  Patirkite neprilygstamą atsipalaidavimą mėgaudamiesi prabangiausiu visame pasaulyje viso kūno masažuokliu. Koncentro 10 skirtingų galia nuramina modelių traumų raumenis ir masažo stresą, o tvirtesnė rankena ir net ilgiau trunkantis įkrovimas reiškia, kad galite daug valandų valandų patirti malonų.

  309 €

  189 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • LELO Smart Wand 2 Massager Medium Deep Rose

  Susisiekite su savo kūnu ir patirkite neprilygstamą atsipalaidavimą mėgaudamiesi prabangiausiu visame pasaulyje viso kūno masažuokliu. „Smart Wand 2 Medium“ yra puikus preliudijos įrankis jums ar jūsų partneriui. Išlaisvinkite savo kūno įtampa atpalaiduodami stresą ir atpalaiduodami raumenis, atverdami duris seksualinei energijai gauti holistinį orgazmą.

  259 €

  159 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Javida Wand & Pearl Vibrator Purple

  Masažuoklis ir perlinis vibratorius viename!

  80,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • LELO Smart Wand 2 Massager Large Black

  Patirkite neprilygstamą atsipalaidavimą mėgaudamiesi prabangiausiu pasaulyje viso kūno masažuokliu. Koncentruota 10 skirtingų masažo modelių galia nuramina skausmingus raumenis ir mažina stresą, o tvirtesnė rankena ir net ilgiau trunkantis įkrovimas reiškia, kad galite mėgautis valandų valandas patirtais malonumais.

  309 €

  189 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pretty Love Magical Massager Black

  Pasotinkite savo pojūčius ir patirkite kulminacijos kerus po kulminacijos su šiuo „Pretty Love Magical“ masažuokliu. Šis stebuklingos lazdelės vibratorius puikiai tinka kaip masažuoklis, bet taip pat dedamas ant klitorio, kad sukeltų stebuklingų vibracijų ir patirtų orgazmą. Yra su dviem skirtingais galvos priedais, kad galėtumėte nukreipti stimuliaciją ten, kur jums jos labiausiai reikia.

  45,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Dream Toys Elite Celine Black

  Céline lazdelės stimuliatorius iš Elite kolekcijos Dream Toys yra juoda lazdelė su stilingais aukso spalvos akcentais, tvirta rankena, užapvalinta galva ir šiek tiek lanksčiu kaklu. Céline turi 2 galingus variklius, vieną galvoje ir kitą pagrindą, kurie siūlo 7 vibracijos modelius ir 3 greičius.

  80,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Europe Magic Wand Massager

  Vibratorius „Magic Wand“ yra žinomas dėl savo galingų vibracijų. Jis veikia esant 230 V įtampai, todėl nepriklauso nuo baterijų. Veiksminga vibracija nebus įmanoma naudojant akumuliatorių maitinamą įrenginį.

  249 €

  149 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Satisfyer Wand-er Woman Black

  Veidrodinis veidrodis ant sienos, kodėl aš visai negaliu atsipalaiduoti? Jūsų naujasis masažuoklis iš Satisfyer – tai priemonė: pagaliau kompanionas, kuris nesiskundžia tausojantis masažą! Dėl įspūdingo XXL dydžio ir už viliojančios silikoninės galvutės paslėptos galios Wand-er Woman išsprendžia problemas, mažina įtampą ir subraižo bet kokį orgazmą sukeliantį niežulį.

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Europe Magic Wand Vintage Touch Spare Part

  Daugiau informacijos apie šį gaminį netrukus. Perkant Europe Magic Wand, pridedama Vintage Touch galvutė. Žinoma, galite įsigyti „Vintage Touch“ kaip atsarginę dalį arba papildomą priedą. Pavyzdžiui, jei norite vienos galvos skirtingoms situacijoms arba jei yra keli vartotojai, kurių kiekvienas dirba su klasikine galva.

  14,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tardenoche Relyme Rechargable Wireless Wand Massager

  Jei ieškote universalaus masažuoklio, kuris išvaduotų jus nuo kasdienio gyvenimo streso, Relyme yra tai, ko jums reikia. Su galingu varikliu su 10 vibravimo funkcijų Relyme perkels jus nuo švelnių ir atpalaiduojančių vibracijų prie kitų galingų ir jaudinančių. Norėdami padidinti malonumą, naudokite gerą vandens pagrindo lubrikantą.

  80,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Mini Wanachi Massager Black

  Mėgaukitės raminančia vibracija, kad ir kur eitumėte su šiuo belaidžiu mini masažuokliu. Mini Wanachi masažuoklis, varomas tylaus variklio, yra geriausias pasirinkimas pavargusių raumenų atgaivinimui.

  26,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pretty Love Gladys Pink

  Ši silikoninė lazdelė, turinti 30 vibracijos funkcijų, yra lygus ir apvalus masažuojamasis žaislas, kuris pavers jus ir jūsų partneriu prabanga. Forma yra vientisai lygi su nuostabia silikonine danga ir suapvalintais kontūrais, kurie pasakiškai masažuos odą.

  45,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Shots GC Massage Wand Black

  Ši masažo lazdelė sukuria jausmingiausias vibracijas, kurias kada nors pajusite! Su 10 greičių režimu ir ypač stipriu, bet mažai triukšmingu (55 dB) varikliu, dangus yra riba! Minkšta silikoninė medžiaga puikiai jaučiasi prie odos ir greitai prisitaiko prie kūno temperatūros. Jo lanksti galvutė suteikia didelį komfortą ir malonumą naudoti.

  49,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Dorcel Dual Orgasms Pink

  Dar kartą „Dorcel“ siūlo jums naują produktą, kuris privers jus apie tai kalbėti ir rėkti iš malonumo!

  139 €

  83,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • ROMP Flip Massage Wand Blue

  Visapusiška pramoga ir malonumas!

  80,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Adrien Lastic Symphony Polyvalent and ULTRA Powerful Wand Massager

  Šis daugiafunkcis ir kompaktiškas masažuoklis, specialiai sukurtas tyliems ir galingiems intymiems kūno masažams, prisitaikys prie visų jūsų poreikių. Ergonomiškas ir lengvai valdomas, įvairūs vibracijos režimai idealiai sumažina raumenų įtampą ir tuo pačiu siūlo platų intymių ir jausmingų malonumų spektrą.

  80,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • You2Toys Rechargeable Power Wand

  Viso kūno masažams ir tiksliam stimuliavimui!

  61,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Doxy Wand Massager Black

  Doxy yra galingiausias pasaulyje iš tinklo valdomas lazdelės masažuoklis. 2013 m. pristatytas jis pritraukia vis daugiau entuziastų, norinčių eksperimentuoti su šiuo sunkiu, bet valdomu intymiu masažuokliu.

  199 €

  119 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Powerful Massage Wand Rechargable Black-Gold

  Belaidis lazdelės masažuoklis su 5 galingais greičiais, 10 vibracijos modelių, skirtų kaklo nugaros giliųjų audinių masažui, PALOQUETH rankinis lengvas įkraunamas kūno masažuoklis su nuimamu 360° sulenkiamu silikonu

  49,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Le Wand Rechargeable Massager Pearl White

  Le Wand įkraunamas vibruojantis masažuoklis suteikia intensyvų ir jausmingą malonumą. Ši prabangi lazdelė turi 10 išskirtinių, triukšmingų vibracijos greičių ir 20 vibracijos raštų. Galingas, skvarbus malonumas suteikiamas dėl įkraunamos lazdelės patogumo ir universalumo.

  289 €

  189 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

Elementai 1 į 32214 viso

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.