×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

arba prisijungti

Vardas būtinas!
Pavardė būtina!
Vardas neteisingas!
Pavardė neteisinga!
Tai ne el. pašto adresas!
El. pašto adresas būtinas!
Šis el. paštas jau užregistruotas!
Reikalingas slaptažodis!
Įveskite galiojantį slaptažodį!
Įveskite 6 ar daugiau simbolių!
Įveskite 16 ar mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nėra vienodi!
Sąlygos ir nuostatos yra būtinos!
El. paštas arba slaptažodis neteisingas!

Apie mus

Kodėl SuperLove?

Esame įsipareigoję teikti geriausias paslaugas, stengiamės žengti koja kojon su laiku ir rūpinamės klientų norais bei vertiname jų pasiūlymus. Mūsų į klientą orientuotas požiūris neliko nepastebėtas ir mūsų įmonei didžiulė garbė gauti penkis apdovanojimus geriausios erotinės parduotuvės kategorijoje kasmetiniame ShopRoku konkurse. Esame dėkingi visiems savo klientams už parodytą palaikymą savo balsais.

Mūsų sandėlis yra pilnai pripildytas! Visos prekės gali būti išsiųstos jums nedelsiant. Mes pasirūpinsime, kad jūsų malonumas ir džiaugsmas nebūtų sulaikyti.

Ant mūsų pakuotės niekada nebus rodomas logotipas, paveikslėlis, etiketė ar bet kas kita, kas galėtų atskleisti tai, kas yra viduje. Mūsų pakuotė yra paprasta ir diskretiška, todėl niekas, išskyrus jus, niekada nesužinos, kas yra viduje arba kas siuntėjas.

Kartais prekės neatitinka Jūsų lūkesčių arba apatinis trikotažas netinka. Jei nesate 100% patenkinti savo pirkiniu, per 14 dienų galite grąžinti originalią, nepažeistą prekę – jokių klausimų. Visiems gaminiams suteikiama pilna garantija, o iškilus problemoms visada atsižvelgsime į savo klientų interesus.

Mes puikiai žinome savo konkurentus (ir gerbiame juos), bet visada siekėme suteikti geresnes paslaugas ir, svarbiausia, žemesnėmis kainomis. Stebime produktų kainas kitose elektroninėse parduotuvėse ir jas koreguojame, kad mūsų kainos būtų konkurencingiausios, o produktai – prieinamiausi. Be to, kiekvienas klientas gauna nuolaidos kodą kitam pirkiniui.

Žinome, kad siuntinį norite gauti kuo greičiau! Prekes išsiunčiame kitą dieną arba tą pačią dieną, kai atlikote užsakymą (užsakymai iki 14:00 val.). Siunčiame GLS arba DHL kurjeriais.

Siuntimo kainas rasite čia. Užsakymams virš 100 € pristatymas nemokamas.

Prekiaujame tik originaliais ir autentiškais daiktais. Perkame tiesiai iš gamintojų arba išskirtinių platintojų. Mes neparduodame padirbinių ir dirbame tik su patikimomis ir žinomomis įmonėmis bei prekių ženklais, kuriais pasitikime.

Esame pasiryžę teikti geriausią klientų aptarnavimą bet kuriuo aspektu, o teikdami individualias konsultacijas visada stengiamės pateikti geriausią sprendimą, atitinkantį visus jūsų konkrečius norus ir poreikius. Esame atviri bet kokiems pasiūlymams ir konstruktyviai kritikai, kuri padėtų mums patobulinti savo galimybes siekti geresnio klientų aptarnavimo.

Mūsų kolektyvas nėra didelis, tačiau turime puikią ir dinamišką darbo aplinką. Džiaugiamės tuo, ką darome, džiaugiamės naujais produktais, norime atrasti naujas malonumo galimybes ir visų pirma norime pasidalinti savo žiniomis su jumis. Turime į klientą orientuotą mąstymą ir pozityvų požiūrį į darbą šioje srityje. Mes puoselėjame harmoningą ir sveiką darbo vietą, pilną šypsenų ir retkarčiais nešvankių kalbų.

Per visą savo gyvavimo laikotarpį bendradarbiaujame su užsienio platintojais ir gamintojais. Iš jų semiamės įkvėpimo, mokomės, lankomės ir susidraugaujame. Vertiname santykius su jais, taip pat santykius su klientais

Suprantame, kad praeityje ne visi buvo triušiai, todėl prezervatyvai, kuriuos užsisakote pas mus, turi galiojimo pabaigos datą tolimoje ateityje.

2010 m. susikūrėme, nuo pat veiklos pradžios siūlome Jums didžiausią erotinių prekių pasirinkimą už mažiausią kainą. Visi mūsų gaminiai atitinka Europos standartus ir yra 100% nekenksmingi ir saugūs naudoti.

Šiuo metu siūlome daugiau nei 25 000 kruopščiai atrinktų prezervatyvų (ir su prezervatyvais susijusių gaminių), lubrikantų gelių, masažo aliejų, erotinių priemonių ir žaislų bei apatinio trikotažo. Mes sekame šiuolaikines mados tendencijas ir nuolat papildome savo prekių asortimentą naujomis prekėmis, taip pat visų laikų mėgstamais ir netradiciniais gaminiais bei produktais, kurių kitaip neįmanoma įsigyti.

Kiekvienas užsakymas gauna dovaną! Su kiekvienu užsakymu taip pat atsiųsime nuolaidą kitam pirkiniui. Jei užsiregistruosite mūsų svetainėje, apie aktualias nuolaidas ir naujienas informuosime el. paštu. Niekada daugiau nieko nepraleisite!

Mūsų klientų aptarnavimo tarnyba mielai padės jums iškilus klausimams ir suteiks profesionalų patarimą. Esame čia dėl jūsų, todėl nedvejodami susisiekite su mumis

Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.