×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

arba prisijungti

Vardas būtinas!
Pavardė būtina!
Vardas neteisingas!
Pavardė neteisinga!
Tai ne el. pašto adresas!
El. pašto adresas būtinas!
Šis el. paštas jau užregistruotas!
Reikalingas slaptažodis!
Įveskite galiojantį slaptažodį!
Įveskite 6 ar daugiau simbolių!
Įveskite 16 ar mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nėra vienodi!
Sąlygos ir nuostatos yra būtinos!
El. paštas arba slaptažodis neteisingas!

Vakuuminės pompos vyrams

Elementai 1 į 3271 viso

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • ToyJoy Power Pump Black

  ToyJoy Power Pump suteiks jums tokio dydžio ir pasitikėjimo, apie kurį visada svajojote, be jokio žalingo šalutinio poveikio. Su kiekvienu medicininio stiliaus pompos kamuoliuko paspaudimu jūsų malonumo lazdelė išsipūs iš jėgos. Kai prasiskverbsite pro lygią, lanksčią PVC angą, greitai atrasite pulsuojančią, kietą erekciją, kuri jaučiasi puikiai, išlieka ir išlieka, be jokio neigiamo veikimo! Saugokitės imitacijų – tik šis galingas siurblys gali duoti tikrai patenkintų rezultatų!

  18,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Pump Worx Euro Pump

  Įkvėptas europietiško dizaino ir sukurtas maksimaliems rezultatams pasiekti, „Euro Pump“ yra geriausias pasirinkimas norint greitai padidinti varpą.

  26,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tenga Vacuum Controller

  Vakuuminis valdiklis yra naujas vakuuminis įtaisas, skirtas papildomai stimuliuoti Tenga masturbatorius, naudojant galingą variklį, kuris prabėga per šių žaislų vidinę membraną.

  95,90 €

  64,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Fetish Fantasy Suck N’ Stroke Head Pump

  Mėgaukitės intensyviu pūtimą primenančiu modeliavimu su neįtikėtinu „Suck N' Stroke“ galvos siurbliu. Šis lengvai naudojamas antgalio antgalis sukuria galingą siurbimo veiksmą, kuris stimuliuoja jautrias nervų galūnes, esančias po varpos galvute ir aplink ją.

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Seven Creations The Perfect Pump

  Paprasto dizaino varpos pompa pradedantiesiems.

  37,90 €

  22,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Bathmate Hydro 7 Blue

  Puikus pasirinkimas, jei pradedate didinti varpą, Hydro7 buvo pirmasis mūsų sukurtas hidrosiurblys. „Hydro7“ yra švelnus, bet efektyvus varpos pompos variantas, užtikrinantis tikrų rezultatų, kad padidintumėte varpos ilgį ir apimtį, tuo pačiu pagerindami erekcijos kietumą ir ilgalaikę galią.

  119 €

  72,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Adam & Eve Adam & Eve's Starter Pump

  „Adam & Eve Starter Pump“ yra pasirengęs paimti viską, ką turite, ir padidinti! Tiesiog sutepkite kotą, įkiškite jį per minkštą 2,7 colio pločio silikoninę movą prie pagrindo – tada naudokite rankinę traukimo rankeną ir stebėkite, kaip jis auga ir auga!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • XLsucker Penis Pump Transparent

  Dabar lengviau nei bet kada anksčiau išpumpuoti savo gaidį į didesnį ir geresnį dydį!

  34,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Bathmate HydroXtreme 7

  Galingesnis našumas reiškia geresnius rezultatus, kai kalbama apie varpos išplėtimą, o mūsų HydroXtreme7 yra skirtas maksimaliai padidinti 5–7 colių ūgio galią. Naudodami šį hidrosiurblį galite pasiekti maksimalų saugų vakuuminio slėgio lygį, sukurdami neprilygstamus ilgio, apimties, erekcijos kietumo ir ilgalaikės galios patobulinimus.

  309 €

  189 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Seven Creations Power Pump Vibrating Vacuum Pump

  Paprasto dizaino vibruojantis penio pompa pradedantiesiems.

  37,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Shots Pumped Penis Extender Black

  Dydis turi reikšmės! Pasiekite nuolatinių rezultatų su šiuo pumpuojamu varpos ilgintuvu! Šis varpos ilgintuvas padidina varpos ilgį ir apimtį, naudodamas spyruoklinių plieninių strypų trauką, kad padėtų natūraliam kūno gebėjimui keistis ir vystytis esant fiziniam poveikiui. Jei varpą nuolat tempsite, ląstelės pradės dalytis ir daugintis, todėl padidės audinių masė.

  57,90 €

  33,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Extreme Elite Extender Vibrating Penis Pump

  Šis revoliucinis patentuotas dizainas leidžia jums pritaikyti savo malonumą naudojant ištraukiamą vamzdelį, kuris užsifiksuoja tiksliu ilgiu, kurio norite. „Extender Pro“ vibracinis siurblys turi pažangią IST technologiją su neįtikėtinai tikrovišku nutrūkstamu siurbimu, kad būtų užtikrintas tikroviškas „melžimo“ pojūtis ir geriausias jūsų gyvenimo smūgis!

  149 €

  95,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Bathmate Hydromax 7 Clear

  Bathmate HydroMax7 yra geriausias hidrotechnologijos varpos vystymuisi ir sveikatai. Hydromax sukuria 35 % didesnę siurbimo jėgą nei Bathmate dėl savo unikalios, naujai suprojektuotos dumplių siurblio sistemos, užtikrinančios geresnį ir greitesnį siurbimo efektą.

  169 €

  103,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • You2Toys Penis Pump Mr. Big

  Treniruok savo geriausią turtą!

  45,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Automatic Penis Vacuum Pump Rechargeable

  Įkraunamas automatinis varpos vakuuminis siurblys su 4 siurbimo intensyvumu stipresnei didesnei erekcijai, PALOQUETH elektroninis vyrų penio didinimo siurblys su skaidriu cilindru, kad būtų lengva peržiūrėti

  61,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Seven Creations Air Control Vacuum Pump

  Paprasto dizaino varpos pompa pradedantiesiems.

  37,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Realov Masturbating Smart Penis Pump

  Šis Luvpump®Smart automatinis varpos siurblys gali būti valdomas rankiniu arba išmaniuoju režimu, kuris leis įrašyti norimą vakuumo lygį, tada automatiškai užbaigti išmanųjį ciklą vienu mygtuko paspaudimu. Įdėkite savo VIP į ypač minkštą, tekstūruotą glostiklio rankovę ir paspauskite mygtuką, kad sužinotumėte 3 treniruočių režimus ir intensyviai malonius čiulpimo pojūčius.

  99,90 €

  61,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Zero Tolerance Sucking Good

  Patirkite nepakartojamą elastingos minkštos rankovės pojūtį vakuuminiame siurblyje, kuris spaudžia ir traukia kaip tikras daiktas, o sandari TPE kamera, kurios tekstūra suteikia papildomo malonumo. Rinkitės iš trijų vakuuminio siurbimo greičių arba specialią funkciją, kuri pakaitomis įsisiurbia ir atpalaiduoja, kad sukurtumėte neįtikėtiną fantaziją įgyvendinančią seką, kartu su 9 greičių vibruojančia baze. Naudokite silikoninę rankovę, kad vakuuminį žaislą paverstumėte penio pompa, kad padidintumėte ilgį ir apimtį – ir netgi stebėkite matmenis išilgai šono.

  139 €

  87,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Electric Vacuum Pump for Erection and Enlargement with 5 Suction Levels

  Vyriškas siurblys turi 5 galingus įsiurbimus, valdomus paprastu mygtuku. Pridedamas varpos žiedas ir 2 nemokami rankovių žiedai yra premija. Galite pasirinkti patogų įsiurbimą ir sandarinimo žiedą su gaidžio žiedu, kad pailgintumėte savo nuostabią akimirką.

  61,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Bathmate HydroXtreme 9

  Pristatome Xtreme, naujausią Hydromax serijos leidimą. Xtreme perkelia jūsų hidroterapijos treniruotes į naują lygį. Tai galingiausias Bathmates siurblys, turi tą patį unikalų visame pasaulyje patentuotą dizainą, tačiau šis siurblys turi daug priedų. Tam skirtas rankinio siurblys, veikiantis vandenyje, suteikia išskirtinesnį siurbimo pojūtį ir maksimalų pelną, o absoliutus komfortas ir valdymas.

  369 €

  229 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tom of Finland Rose Bud Cylinder with Beaded Silicone Insert Black

  Išpūskite A formos angą, nes galingas siurbimas padidina cirkuliaciją. Šiame unikaliame siurbimo priede analinis susitraukimas derinamas su įsiskverbimu. Tiesiog užpildykite savo grobio angą lanksčiais silikoniniais karoliukais, pritvirtinkite suderinamą žarną ir siurblį ir pradėkite spausti, kad padidintumėte slėgį cilindre. Jūsų išangė bus įsiurbta ir išsiskleis kaip žydintis rožės pumpuras!

  99,90 €

  61,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • You2Toys Universal Replacement Sleeve Clear

  Keičiama rankovė tinka visoms penio pompoms, kurių maksimalus išorinis skersmuo yra 6 cm. Vidinis skersmuo 2,5 cm (lankstus). Medžiaga: silikonas, be ftalatų pagal ES reglamentą REACH.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Shots Pumped Classic Penis Pump Transparent

  PUMPUOTA LINIJA YRA TAI, KAD PAVEIKTI ĮSPŪDĮ FANTASTINIU VARPA STIPRINČIŲ PRIETAISŲ ASURIMU!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • California Exotics Optimum Series Advanced Automatic Smart Pump

  Padidinkite savo malonumo įrankį naudodami „Optimum™“ serijos pažangųjį automatinį išmanųjį pompą – aptakų, patvarų penio siurblį, sukurtą puikiam siurbimui ir našumui pagerinti. Padidinkite ištvermę, pagerinkite ištvermę ir sustiprinkite savo meškerę naudodami šiuos pritaikomus pratimų režimus. Naudokite lengvai paliečiamus mygtukus ir LED ekraną ir mėgaukitės rankiniu siurbimu arba nustatykite slėgį ir trukmę iki 20 minučių treniruotės.

  149 €

  95,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Bathmate Hydromax 7 Blue

  Bathmate HydroMax7 yra aukščiausios hidrotechnologijos varpos vystymuisi ir sveikatai. Hydromax sukuria 35 % didesnę siurbimo jėgą nei Bathmate dėl savo unikalios, naujai suprojektuotos dumplių siurblio sistemos, užtikrinančios geresnį ir greitesnį siurbimo efektą.

  169 €

  103,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Pump Worx Max-Precision Power Pump

  Atraskite storą, pulsuojančią erekciją, kuri išlieka ir išlieka su šiuo profesionalios klasės Max-Precision Power Pump.

  76,90 €

  57,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • You2Toys Penis Pump Bang Bang Black

  Gaukite JĮ aukščiausios būklės!

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Bathmate Hydro 7 Clear

  Puikus pasirinkimas, jei pradedate didinti varpą, Hydro7 buvo pirmasis mūsų sukurtas hidrosiurblys. „Hydro7“ yra švelnus, bet efektyvus varpos pompos variantas, užtikrinantis rezultatus, kad padidintumėte varpos ilgį ir apimtį, tuo pagerindami erekcijos kietumą ir ilgalaikę galią.

  119 €

  72,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Pump Worx Max-Width Penis Enlarger

  Padidinkite savo dydį ir pasitikėjimą be pavojingų vaistų ar brangių operacijų su šiuo saugiu ir paprastai naudojamu maksimalaus pločio varpos didintuvu.

  53,90 €

  33,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • California Exotics Automatic Smart Pump

  Padidinkite savo malonumo įrankį naudodami Optimum™ serijos automatinį išmanųjį pompą – glotnų, patvarų vyrų sekso žaislą, skirtą penio siurbliui, sukurtą puikiam siurbimui ir našumui pagerinti. Padidinkite ištvermę, pagerinkite ištvermę ir sustiprinkite savo meškerę naudodami 3 unikalius tobulinimo pratimų režimus.

  109 €

  68,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Bathmate HydroXtreme 11

  Bathmate HydroXtreme11 yra didžiausias penio siurblys pasaulyje ir naujausias mūsų pažangios Bathmate HydroXtreme serijos modelis. Mūsų hidrosiurblys, sukurtas vyrams, kurių ilgis erekcijos metu yra daugiau nei 9 coliai, drastiškai padidina varpos kraujotaką, sukurdamas sunkesnę, ilgiau trunkančią erekciją, todėl jūsų seksualinis gyvenimas tikrai pagerėjo.

  369 €

  229 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • XLsucker Automatic Penis Pump

  Dabar greičiau nei bet kada anksčiau išpumpuoti savo gaidį į didesnį ir geresnį dydį!

  61,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

Elementai 1 į 3271 viso

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.