0 €
×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

arba prisijungti

Vardas būtinas!
Pavardė būtina!
Vardas neteisingas!
Pavardė neteisinga!
Tai ne el. pašto adresas!
El. pašto adresas būtinas!
Šis el. paštas jau užregistruotas!
Reikalingas slaptažodis!
Įveskite galiojantį slaptažodį!
Įveskite 6 ar daugiau simbolių!
Įveskite 16 ar mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nėra vienodi!
Sąlygos ir nuostatos yra būtinos!
El. paštas arba slaptažodis neteisingas!

Silikoninės lėlės

Elementai 1 į 3258 viso

 1. 1
 2. 2
 • Paloqueth Mary Sex Doll 7.7kg

  Čia yra visas tikroviškas liemuo ir pasirengęs parodyti jums laukinį laiką. Su ištemptomis krūtimis, lieknu juosmeniu, viliojančiomis lūpomis, viliojančia makštimi ir gražiu buferiu galite perbraukti rankomis per jos prabangų kūną, suspausti jos gausias krūtis ir pasinerti į jos pūlingą ar užpakalį, kad patirtumėte didesnį malonumą!

  219 €

  189 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Jennifer Sex Doll 2.2kg

  Ar kenčiate nuo vienatvės ir kasnakt svajojate apie lanksčią makštį ir atsiduotą išangę kaip namus, apleistą penį? Paverskite savo svajones realybe su šiuo tikrovišku masturbatoriumi. Tai nuostabiai minkšta moters kūno dalis su makšties ir išangės angomis, kad jūsų pasitenkinimas būtų maksimalus. Taigi ko tu lauki?

  80,90 €

  53,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly 2 Mega Masturbator

  Visada svajojote apie 36DD ir itin aptemptą juosmenį sušiktą šlamštą, tad ko lauki? Išimkite šią krūtinę mažylę iš dėžutės, išimkite nemokamą lubrikantą ir daužykite šią vingią gražuolę, kol išdulkinsite ją kvailai!

  379 €

  349 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Linda Sex Doll 6.5kg

  Ar kenčiate nuo vienatvės ir kasnakt svajojate apie lanksčią makštį ir atsidavusią išangę kaip namus, apleistą penį? Paverskite savo svajones realybe su šiuo tikrovišku masturbatoriumi. Tai nuostabiai minkšta moters kūno dalis su makšties ir išangės angomis, kad jūsų pasitenkinimas būtų maksimalus. Taigi ko tu lauki?

  179 €

  119 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Jessy Summer Life-Size Sex Doll

  Realus grožis su karštomis kreivėmis!

  2 149 €

  1 349 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Kiotos Ladyboy Please Fuck Me Until You Cum

  Šis „She-Male Body Masturbator“ per kelias sekundes nuves jus į septintąjį dangų, jei norite! Jame yra dildo, išangė ir pakliuvęs papai! Taigi galite įgyvendinti visas savo seksualines svajones: varpą, krūtinę ir analinį seksą? Viskas yra įmanoma!

  279 €

  169 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Patricia Sex Doll 5.5kg

  Ar jus vargina vienatvė ir svajojate apie merginą putliomis krūtimis, plonu juosmeniu, sultinga makštimi ir alkanu analu? Patricija yra čia, kad išpildytų jūsų norus! Ji neturi galvos, todėl tu negali su ja kalbėtis, bet ji turi dvi jausmingas skylutes, kurios jau laukia tavo penio!

  179 €

  149 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Hidden Desire Bangers Fat Ass Fucker Vibrating

  Ar jums patinka dideli, drąsūs ir itin tikroviški masturbatoriai? Tuomet jums patiks „Hidden Desire“ „Bangers“ kolekcijos „Fat Ass Fucker Vibrating“! Šis anatomiškai suformuotas masturbatorius siūlo iš arti ir asmeninę patirtį, suviliojančią visus pojūčius. Pagaminta iš kokybiško TPR, dizainas yra švelnus ir patvarus, todėl leidžia žaisti begales intymaus žaidimo.

  61,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Hidden Desire Bangers Big Bubble Butt Bitch Vibrating Skin

  „Big Bubble Butt Bitch Vibrating“ yra sensacingas, tikroviškas masturbatorius iš „Bangers by Hidden Desire“ kolekcijos. Šis didelis, drąsus, užpakalis sukurtas didžiausiam šuniško stiliaus malonumui.

  279 €

  169 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Hidden Desire Bangers Horny Nympho Slut Skin

  „Horny Nympho Slut“ yra sensacingas tikroviškas masturbatorius iš „Bangers by Hidden Desire“ kolekcijos. Šis didelis, drąsus, kūno stiliaus masturbatorius sukurtas taip, kad būtų malonus pasitenkinimas. Kokybiškas dizainas pagamintas iš aukščiausios klasės TPE ir pasižymi itin tikroviškais akcentais bei malonios tekstūros kanalais.

  339 €

  209 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly Mega Masturbator

  Visada svajojote išdulkinti tokią karštą kalę, tad ko lauki? Išimk savo apskretėlę iš dėžės, išimk nemokamą tepalą ir daužyk tą kalę, kol išdulkinsi jai kvailą! Šis didžiulis masturbatorius yra tikroviškiausias asilas, kurį kada nors pakliuvote – jis sveria daugiau nei 20 svarų. Minkšta, fanta mėsa apimanti ir masažuojanti jūsų gaidį, šis pliušinis pūlingas jaučiasi geriau nei tikras!

  459 €

  349 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Hidden Desire Bangers Big Boobs Banging Bitch 6.5kg Skin

  Big Boobs Banging Bitch yra sensacingas tikroviškas masturbatorius iš Bangers by Hidden Desire kolekcijos. Šis didelis, drąsus, kūno stiliaus masturbatorius sukurtas maksimaliam trankymosi malonumui.

  279 €

  169 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Ultimate Fantasy Dolls Carmen Flesh

  Dėl tobulo įdegio ji yra tobula 10!

  2 309 €

  1 729 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Candice 19.5kg Life Sized Beach Girl Sex Doll

  Candice yra tobulos moters figūros atkūrimas santykiu 1: 1. Taip pat labai lengva ją aprengti taip, kaip norite. Be to, ji turi du didelius papus su gražiai suformuotais speneliais, o tai reiškia, kad jūs tikrai galite mėgautis lanksčia krūtine. Candice tuneliai užpildyti tekstūruotais mazgeliais ir briaunomis ant vidinių sienų, o tai padidina trintį ir nukelia jus į fantazijos malonumų pasaulį.

  799 €

  499 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Extreme Mega Fuck Slut Mega Masturbator

  Visada svajojote apie stulbinančią smalsumą su 36DD, gražiais apvaliais klubais ir itin aptemptu juosmeniu, tad ko lauki? Išimkite šią krūtinę mažylę iš dėžutės, išimkite nemokamą tepalą ir daužykite šią „Mega Fuck Slut“ tol, kol išdulkinsite ją kvailai!

  1 149 €

  939 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Hidden Desire Bangers Hot Honey Rider Vibrating Skin

  Netrukus sužinosite daugiau informacijos apie šią prekę.

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Monica 18.7kg Best Sex Torso Doll for Breast Fun

  Monika neseniai išsiskyrė ir jaučiasi vieniša, todėl jai reikia fizinio komforto. Jus labai trauks jos didelės minkštos, švelnios krūtys, kai ji judės. Jos seksualios kūno formos ir didelis grobis suteiks jums neribotų staigmenų ir malonumo. Kiekvienas bus sužavėtas jos stačių spenelių, imituojančių tikrąjį dalyką. Monika duoda nuostabių rezultatų ir iš esmės atkuria jūsų tikrąją seksualinę patirtį.

  979 €

  619 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Hidden Desire Bangers Big Ass Banger Vibrating Brown

  Ar jums patinka dideli, drąsūs ir itin tikroviški masturbatoriai? Tada jums patiks Big Ass Banger Vibrating iš Hidden Desire kolekcijos Bangers! Šis anatomiškai išreikštas masturbatorius siūlo iš arti ir asmeninę patirtį, suviliojančią visus pojūčius.

  119 €

  72,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Blush X5 Men Rough Rider Beige

  Rough Rider yra natūralaus dydžio malonumo lėlė. Tai labai unikalus produktas, kurį gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Varpą sudaro patentuota Sensa Feel[tm] Dual Density technologija ir Multi Flex technologija, užtikrinanti tikrovišką ir malonią patirtį.

  379 €

  189 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • iDoll Angela - Blonde Hair - Breast Size L

  Angela yra nuostabi natūralaus dydžio ir tikroviška sekso lėlė, pagaminta iš tvirto TPE su aksomiškai lygi oda. Ji turi pilną G puodelio krūtinę, mažą juosmenį ir gražų apvalų dugną. Angela taip pat turi visiškai išlenktą metalinį skeletą, kuris leidžia šią seksualią meilės lėlę pastatyti beveik bet kokiu atveju, kaip tikra moteris gali. Nesvarbu, ar tai kompanionas, žaidimų draugas ar abu, Angela įgyvendins visas jūsų aistras, kaip tik ji gali.

  3 849 €

  1 919 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Hidden Desire Bangers Fat Ass Bimbo 8.5kg Skin

  Fat Ass Bimbo yra sensacingas, tikroviškas masturbatorius iš Bangers by Hidden Desire kolekcijos. Šis didelis, drąsus, užpakalis sukurtas didžiausiam šuniško stiliaus malonumui. Didelis masturbatorius pagamintas iš kokybiško TPE, turi tikroviškos formos rožines lytines lūpas ir malonios tekstūros kanalus.

  429 €

  269 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Britney 13.5kg Huge Tits Best Male Masturbator

  Dėka mūsų klientų atsiliepimų, sukūrėme Britney, kurios krūtys yra minkštos 32B krūtinės ir seksualūs klubai, sverianti tik 28,6 svaro. Tai leidžia mūsų klientams puikiai patirti tikrąjį sekso su gražia moterimi jausmą.

  619 €

  379 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Hidden Desire Bangers Screw My Nasty Fuckholes 15kg Skin

  „Screw My Nasty Fuckholes“ yra puikus, tikroviškas masturbatorius iš „Bangers by Hidden Desire“ kolekcijos. Šis didelis, drąsus užpakalis sukurtas didžiausiam trenksmui. Itin didelis masturbatorius pagamintas iš kokybiško TPE, turi tikroviškos formos rožines lytines lūpas ir malonios tekstūros kanalus.

  619 €

  379 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly Man

  Visada norėjote pasivažinėti ant tokio didelio kieto gaidžio, tad ko laukiate? Padėkite šią super smeigę ant lygaus paviršiaus, užsiimkite poziciją ir leiskite jam išdulkinti kvailą MAN! Nuo savo seksualių skalbimo lentos pilvo raumenų ir iškirptos juosmens iki nuostabaus didžiulio gaidžio šis mačo vyras yra pasirengęs supurtyti jūsų pasaulį ir išdulkinti jus kvailai. Jis yra jūsų asmeninis berniuko žaislas, kuris visada gerai leidžia laiką – leiskite jam įgyvendinti visas jūsų vyriškas fantazijas!

  799 €

  499 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Cecilia 9kg Realistic Cute Sex Ass

  Cecilia, kuri yra jauna moteris, turi mielą ir mažą užpakaliuką, sveriantį 18,7 svarų. Todėl su ja lengviau užsiimti šunišku seksu. Jos mažas kūnas ir neprilygstamas storas tunelis puikiai tinka tikro sekso poreikiams, ją taip pat lengva valyti ir perkelti, o tai neabejotinai gali atitikti jūsų keblią seksą įvairiose vietose.

  429 €

  269 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Kiotos Sexy Lady Masturbator

  Jei norite, šis moteriškas kūno masturbatorius per kelias sekundes nuves jus į septintąjį dangų! Jame yra makštis, išangė ir pakliuvęs papai! Taigi galite įgyvendinti visas savo seksualines svajones: makšties, krūtinės ir analinio sekso? Viskas yra įmanoma!

  279 €

  169 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly DUDE! Mega Masturbator

  Visada svajojote joti ant didelio kieto gaidžio, tad ko lauki? Paguldykite šį super smeigtuką jam ant nugaros, paimkite tepalą ir Fuck Him Silly! Nuo seksualių skalbimo lentos pilvo raumenų iki suplėšytų juosmens, pripūstų pečių ir didžiulio 8 colių gaidžio – šis mačo vyras yra pasirengęs važiuoti. Jis yra jūsų asmeninis berniuko žaislas, kurį galite daryti, kaip norite – leiskite jam įgyvendinti visas jūsų vyriškas fantazijas. !

  649 €

  579 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Dita 4.2kg Mini Portable Sex Doll

  Dita yra mažiausia lėlė, kuri yra tikrai maža ir miela, kaip žaislas. Nepaisant mažo dydžio, ji vis dar turi visas sekso lėlės liemens funkcijas. Pavyzdžiui, galite lengvai pasimėgauti makšties, analiniu ir krūtų pratimais ir pasirinkti savo mėgstamą padėtį, kaip norite. Be to, jos puikų svorį ir tikrovišką tankį tikrai lengva laikyti, nešiotis ir valyti, o tai tikrai puikus sekso lėlės pasirinkimas naujokui.

  249 €

  149 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Rosie 15.5kg Full-sized Durable Big Ass

  Ar jums patinka didelis putlus užpakalis? Ar esate vienišas, kol jūsų partnerio nėra kelias dienas? Ar jūsų partneris turi vidutinio dydžio užpakaliuką? Jei kuris nors iš šių klausimų jums tinka, esate tinkamoje vietoje. Tantaly turi geriausią sekso lėlių liemenį, kuris išpildo jūsų seksualines fantazijas, kurių nepatirsite realiame gyvenime. Pagaminta iš minkšto TPE, mūsų didelės užpakalinės sekso lėlės liemuo pasižymi tikroviškomis poromis, žąsies oda ir putliais užpakaliukais, kad galėtumėte smagiai pliaukštelėti.

  619 €

  379 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream PDX Plus Perfect Ride Skin

  Vyriškas liemuo Perfect Ride iš PDX Plus su varpa, galima judinti bet kuria kryptimi, didelėmis sėklidėmis ir svetinga išangės anga. Masturbatorius su raumeninga krūtine ir šešių dalių komplektu turi aukštesnius klubus naujojo EZ Bang dizaino, kad būtų patogiau važiuoti. Išangės anga taip pat yra tiek aukštesnėje padėtyje nei įprastai, todėl puikiu kampu patogiam įsiskverbimui. Įtemptas malonumo kanalas turi įvairių stimuliuojančių tekstūrų viduje ir jaučiasi beveik kaip tikra išangė.

  429 €

  269 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly 3 Mega Masturbator

  Visada svajojote taip išdulkinti ilgakojį gražuolį, tad ko lauki? Išimk savo apskretelę iš dėžutės, pastumk paleidimą kietajame DVD, išimk nemokamą losjoną ir daužyk tą kalę, kol išdulkinsi jai kvailą!

  539 €

  379 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Sarina 9.2kg Shemale Big Penis Sex Torso Doll

  Sarina yra drąsus trans vyras, turintis didelį gaidį ir saldžius papus. Seksualiai aktyvi Sarina yra apsėsta moters kūno ir trokšta vyriško kūno apkabinimo. Ši transseksuali sekso lėlė gali jus pamaloninti savo kietu gaidžiu ir siaura išange, todėl ji yra tobula sekso lėlė tiek moterims, tiek vyrams.

  549 €

  349 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

Elementai 1 į 3258 viso

 1. 1
 2. 2
Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.