×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

arba prisijungti

Vardas būtinas!
Pavardė būtina!
Vardas neteisingas!
Pavardė neteisinga!
Tai ne el. pašto adresas!
El. pašto adresas būtinas!
Šis el. paštas jau užregistruotas!
Reikalingas slaptažodis!
Įveskite galiojantį slaptažodį!
Įveskite 6 ar daugiau simbolių!
Įveskite 16 ar mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nėra vienodi!
Sąlygos ir nuostatos yra būtinos!
El. paštas arba slaptažodis neteisingas!

Silikoninės lėlės

Elementai 1 į 32117 viso

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 • Paloqueth Anita Sex Doll 6.5kg

  Šios sekso lėlės svoris vaidina DIDELĮ vaidmenį. Dėl savo svorio galite ją nuleisti ir naudoti nejudėdami. Tai, kad galite remti šią sekso lėlę bet kur, laisvomis rankomis ir stebėti, kaip ji juda atgal, yra nuostabu, daug geriau, nei žiūrėti į ją su blusomis*light. vyriškas masturbatorius, mūsų nuomone. Išangės ir makšties skylės yra tikroviškos su tinkamu tepalo kiekiu. Viduje jis labai gerai jaučiasi su daugybe malonių pojūčių ir įtempto čiulpimo jausmo.

  219 €

  129 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Kokos Hera Real Hip Masturbator

  Hera big Hip yra tikroviškas, kompaktiško dydžio masturbatorius. Šis žaislas turi labai tikrovišką makštį ir išangę, kuria galėsite mėgautis tiek dažnai, kiek norite. Minkšti, apvalūs sėdmenys visada pasiruošę jums. Dėl plokščios dugno dalies masturbatorių galite pastatyti ant lovos, sofos ar virtuvės stalo.

  139 €

  83,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • LoveToy Streetgirl's #12 Black

  Gražaus dizaino asilas masturbatorius su gražiai išskleista makštimi ir seksualiomis rausvomis lytinėmis lūpomis yra su seksualiais kalės dirželiais. Seksualūs kalės dirželiai su visiškai išryškintu skruostu akimirksniu padidins jūsų malonumą ir neabejotinai sukels nenugalimas meilės emocijas, kad jūsų diena pradžiugintų.

  114,78 €

  70,19 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Mary Sex Doll 7.7kg

  Čia yra visas tikroviškas liemuo ir pasirengęs parodyti jums laukinį laiką. Su ištemptomis krūtimis, lieknu juosmeniu, viliojančiomis lūpomis, viliojančia makštimi ir gražiu buferiu galite perbraukti rankomis per jos prabangų kūną, suspausti jos gausias krūtis ir pasinerti į jos pūlingą ar užpakalį, kad patirtumėte didesnį malonumą!

  219 €

  149 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • LoveToy Streetgirl's #13 Skin

  Gražaus dizaino asilas masturbatorius su gražiai išskleista makštimi ir seksualiomis rausvomis lytinėmis lūpomis yra su seksualiais kalės dirželiais. Seksualūs kalės dirželiai su visiškai išryškintu skruostu akimirksniu padidins jūsų malonumą ir neabejotinai sukels nenugalimas meilės emocijas, kad jūsų diena pradžiugintų.

  118,48 €

  73,89 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Jessica Sex Doll 9kg

  Lėlė turi tvirtą vidinę struktūrą, todėl gana gražiai išlaiko formą, nes. Stuburas suteikia jam daug standumo. Metalinis sukimasis gali sugerti didelius smūgius laikui bėgant ir nesideformuoti.

  309 €

  189 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Karen Sex Doll 5.5kg

  Jis turi tvirtą vidinę struktūrą, todėl gana gražiai išlaiko formą, nes. Stuburas suteikia jam daug standumo. Metalinis sukimasis gali sugerti didelius smūgius laikui bėgant ir nesideformuoti.

  179 €

  119 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Jennifer Sex Doll 2.2kg

  Ar kenčiate nuo vienatvės ir kasnakt svajojate apie lanksčią makštį ir atsiduotą išangę kaip namus, apleistą penį? Paverskite savo svajones realybe su šiuo tikrovišku masturbatoriumi. Tai nuostabiai minkšta moters kūno dalis su makšties ir išangės angomis, kad jūsų pasitenkinimas būtų maksimalus. Taigi ko tu lauki?

  80,90 €

  53,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Linda Sex Doll 6.5kg

  Ar kenčiate nuo vienatvės ir kasnakt svajojate apie lanksčią makštį ir atsidavusią išangę kaip namus, apleistą penį? Paverskite savo svajones realybe su šiuo tikrovišku masturbatoriumi. Tai nuostabiai minkšta moters kūno dalis su makšties ir išangės angomis, kad jūsų pasitenkinimas būtų maksimalus. Taigi ko tu lauki?

  179 €

  129 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Hidden Desire Bangers Virgin Fuck Babe Skin

  „The Virgin Fuck Babe“ yra puikus tikroviškas masturbatorius iš „Bangers by Hidden Desire“ kolekcijos. Šis didelis, drąsus, kūno stiliaus masturbatorius sukurtas taip, kad būtų malonus pasitenkinimas. Kokybiškas dizainas pagamintas iš aukščiausios klasės TPE ir pasižymi itin tikroviškais akcentais bei malonios tekstūros kanalais.

  139 €

  87,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly 2 Mega Masturbator

  Visada svajojote apie 36DD ir itin aptemptą juosmenį sušiktą šlamštą, tad ko lauki? Išimkite šią krūtinę mažylę iš dėžutės, išimkite nemokamą lubrikantą ir daužykite šią vingią gražuolę, kol išdulkinsite ją kvailai!

  379 €

  349 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Jessy Summer Life-Size Sex Doll

  Realus grožis su karštomis kreivėmis!

  2 149 €

  1 349 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Kokos Hera 3 Masturbator

  Hera 3 mega masturbatorius yra tikroviško dizaino meilės lėlė. Šis masturbatorius yra visiškai pagamintas iš TPR, kuris yra labai minkštas ir lankstus, todėl jaučiasi šiltas ir suteikia gyvą pojūtį.

  369 €

  229 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Paloqueth Patricia Sex Doll 5.5kg

  Ar jus vargina vienatvė ir svajojate apie merginą putliomis krūtimis, plonu juosmeniu, sultinga makštimi ir alkanu analu? Patricija yra čia, kad išpildytų jūsų norus! Ji neturi galvos, todėl tu negali su ja kalbėtis, bet ji turi dvi jausmingas skylutes, kurios jau laukia tavo penio!

  179 €

  119 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Candice 19.5kg Life Sized Beach Girl Sex Doll

  Candice yra tobulos moters figūros atkūrimas santykiu 1: 1. Taip pat labai lengva ją aprengti taip, kaip norite. Be to, ji turi du didelius papus su gražiai suformuotais speneliais, o tai reiškia, kad jūs tikrai galite mėgautis lanksčia krūtine. Candice tuneliai užpildyti tekstūruotais mazgeliais ir briaunomis ant vidinių sienų, o tai padidina trintį ir nukelia jus į fantazijos malonumų pasaulį.

  799 €

  499 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Monica 18.7kg Best Sex Torso Doll for Breast Fun

  Monika neseniai išsiskyrė ir jaučiasi vieniša, todėl jai reikia fizinio komforto. Jus labai trauks jos didelės minkštos, švelnios krūtys, kai ji judės. Jos seksualios kūno formos ir didelis grobis suteiks jums neribotų staigmenų ir malonumo. Kiekvienas bus sužavėtas jos stačių spenelių, imituojančių tikrąjį dalyką. Monika duoda nuostabių rezultatų ir iš esmės atkuria jūsų tikrąją seksualinę patirtį.

  979 €

  619 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Kiotos Ladyboy Please Fuck Me Until You Cum

  Šis „She-Male Body Masturbator“ per kelias sekundes nuves jus į septintąjį dangų, jei norite! Jame yra dildo, išangė ir pakliuvęs papai! Taigi galite įgyvendinti visas savo seksualines svajones: varpą, krūtinę ir analinį seksą? Viskas yra įmanoma!

  279 €

  169 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Hidden Desire Bangers Fat Ass Fucker Vibrating

  Ar jums patinka dideli, drąsūs ir itin tikroviški masturbatoriai? Tuomet jums patiks „Hidden Desire“ „Bangers“ kolekcijos „Fat Ass Fucker Vibrating“! Šis anatomiškai suformuotas masturbatorius siūlo iš arti ir asmeninę patirtį, suviliojančią visus pojūčius. Pagaminta iš kokybiško TPR, dizainas yra švelnus ir patvarus, todėl leidžia žaisti begales intymaus žaidimo.

  61,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • LoveToy Streetgirl's #4 Skin

  Gražaus dizaino su gražiai išsiplėtusia makštimi ir seksualiomis rausvomis lytinėmis lūpomis. Ši tikroviška privati dalis yra pagaminta iš gražaus modelio, kad patirtis būtų autentiškiausia

  129 €

  76,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Hidden Desire Bangers Big Bubble Butt Bitch Vibrating Skin

  „Big Bubble Butt Bitch Vibrating“ yra sensacingas, tikroviškas masturbatorius iš „Bangers by Hidden Desire“ kolekcijos. Šis didelis, drąsus, užpakalis sukurtas didžiausiam šuniško stiliaus malonumui.

  279 €

  169 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Britney 13.5kg Huge Tits Best Male Masturbator

  Dėka mūsų klientų atsiliepimų, sukūrėme Britney, kurios krūtys yra minkštos 32B krūtinės ir seksualūs klubai, sverianti tik 28,6 svaro. Tai leidžia mūsų klientams puikiai patirti tikrąjį sekso su gražia moterimi jausmą.

  619 €

  379 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Aurora 2.0 25kg Doggystyle Fit Sex Doll

  Mūsų pirmoji natūralaus dydžio lėlė Aurora turi tobulą moterišką figūrą ir nuostabius kūno išlinkimus. Kartu su aukštos kokybės metalinio karkaso dizainu galite pastatyti ją į bet kokią norimą padėtį. Po to, kai aprengiate ją jums patinkančiais drabužiais, ji tampa tokia patraukli, kad jaučiatės taip, lyg puikiai praleistumėte laiką su tikra moterimi.

  1 229 €

  769 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Hidden Desire Bangers Horny Nympho Slut Skin

  „Horny Nympho Slut“ yra sensacingas tikroviškas masturbatorius iš „Bangers by Hidden Desire“ kolekcijos. Šis didelis, drąsus, kūno stiliaus masturbatorius sukurtas taip, kad būtų malonus pasitenkinimas. Kokybiškas dizainas pagamintas iš aukščiausios klasės TPE ir pasižymi itin tikroviškais akcentais bei malonios tekstūros kanalais.

  339 €

  209 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Kokos Victoria Masturbator

  Viktorija visada pasiruošusi tau, kai tik jos nori! Ji yra maža, minkšta ir jaučiasi labai gyva. Jos provokuojanti poza leidžia į ją įsiskverbti įvairiais būdais. Meilės lėlė turi tikrovišką makštį ir išangę, kurių kiekviena turi savo tekstūruotą kotą.

  339 €

  209 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Hidden Desire Bangers Big Boobs Banging Bitch 6.5kg Skin

  Big Boobs Banging Bitch yra sensacingas tikroviškas masturbatorius iš Bangers by Hidden Desire kolekcijos. Šis didelis, drąsus, kūno stiliaus masturbatorius sukurtas maksimaliam trankymosi malonumui.

  279 €

  169 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Scarlett 7kg Cute Youthful Sex Doll

  Scarlett yra jauna moteris, kurios užpakaliukas yra sultingas ir mielas. Nors Scarlett negalima pavadinti moterimi plokščia krūtine. Ji didžiuojasi turėdama dvi šokinėjančias krūtis. Taigi greitai mėgausitės jos provokuojančiai įtemptais speneliais ir žvaliomis krūtimis. Dėl optimalaus masturbatoriaus svorio jautiesi taip lengva puikiai su ja leisti laiką, o po to taip pat lengva ją išvalyti ir laikyti kitam naudojimui.

  429 €

  269 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • LoveToy Streetgirl's #3 Skin

  Gražaus dizaino su gražiai išsiplėtusia makštimi ir seksualiomis rausvomis lytinėmis lūpomis. Ši tikroviška privati dalis yra pagaminta iš gražaus modelio, kad patirtis būtų autentiškiausia. 19,5 x 16 x 9 cm (7,6 x 6,3 x 3,5 colio) ir 1,45 kg grynojo svorio jos elegantiškas kūnas lengvai atlaiko ilgus metus trukusią spaudimą.

  87,90 €

  53,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Nicole 18kg Lightweight Huge Papaya Breasts Sex Doll

  Nicole yra pirmoji Tantaly lengva sekso lėlė, turinti dideles papajų krūtis. Naudojant mūsų pažangų lėlių kūrimo procesą, Nicole svoris ir krūtys suteikia labai pageidaujamą efektą. Lengvesnis svoris leidžia laisvai keisti mėgstamas sekso pozas. Be to, jos krūtys yra didžiulės ir pakankamai minkštos, kad šokiruotų jus ir išpildytų jūsų norą žaisti krūtimis.

  919 €

  579 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Kokos Valentina Masturbator

  Valentina gali įgyvendinti visas jūsų svajones! Šioje tikroviško dizaino meilės lėlėje yra 3 kotai. kiekvienas turi savo unikalią briaunuotą ir nusausintą tekstūrą. Jos apvalios akys, švelnios lūpos ir gražus buferis yra pasiruošę tau ir tavo norams bet kurią dienos akimirką. T

  369 €

  229 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Pipedream Ultimate Fantasy Dolls Carmen Flesh

  Dėl tobulo įdegio ji yra tobula 10!

  2 309 €

  1 729 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Tantaly Cecilia 9kg Realistic Cute Sex Ass

  Cecilia, kuri yra jauna moteris, turi mielą ir mažą užpakaliuką, sveriantį 18,7 svarų. Todėl su ja lengviau užsiimti šunišku seksu. Jos mažas kūnas ir neprilygstamas storas tunelis puikiai tinka tikro sekso poreikiams, ją taip pat lengva valyti ir perkelti, o tai neabejotinai gali atitikti jūsų keblią seksą įvairiose vietose.

  429 €

  269 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

 • Perfect Toys Masturbator Male Ass with Penis Skin

  Jei norite, šis masturbatorius su išange ir peniu per kelias sekundes nuves jus į septintąjį dangų! Jame yra išangė ir penis nuo 17,5 cm, todėl galite įgyvendinti visas savo seksualines svajones: vaginalinį ir analinį seksą? Viskas yra įmanoma! Dėl struktūros vidinėje išangės pusėje jūs patiriate papildomą stimuliaciją, kad gautumėte intensyvų malonumą. Visada naudokite pakankamai lubrikanto, kad patirtumėte gyvenimišką patirtį, kad seksas nesiskirtų nuo realybės. Dėl plokščių dalių masturbatorius yra labai stabilus, todėl galite nevaržomai stumti.

  169 €

  103,90 €

  +

  -

  Turime sandėlyje

Elementai 1 į 32117 viso

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.