0 €
×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

arba prisijungti

Vardas būtinas!
Pavardė būtina!
Vardas neteisingas!
Pavardė neteisinga!
Tai ne el. pašto adresas!
El. pašto adresas būtinas!
Šis el. paštas jau užregistruotas!
Reikalingas slaptažodis!
Įveskite galiojantį slaptažodį!
Įveskite 6 ar daugiau simbolių!
Įveskite 16 ar mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nėra vienodi!
Sąlygos ir nuostatos yra būtinos!
El. paštas arba slaptažodis neteisingas!
  • video360

Satisfyer Pro 2 Vibration

Skambinkite visiems gyvenimo būdo, žaislų ir jausmingumo mylėtojams: slėgio bangos ir vibracija viename žaisle? Taip prašau! Naujasis „Satisfyer Pro 2 Vibration“ įgyvendins visas jūsų troškimo svajones: jei ankstesnės „Pro 2“ versijos giliai stimuliuojanti „Airpulse“ technologija atvedė jus į nepamirštamą intensyvų orgazmą, laikyk tvirtai, nes nauja, papildoma jo įpėdinio vibracijos funkcija katapultuos. jūs tiesiai į debesį 9, o gal ir 9000! Trečioji „Satisfyer Pro 2“ karta gauna magišką „vibracijos“ atnaujinimą.

Gamintojas

Satisfyer

91,90 €

37,90 €

Turime sandėlyje

AR

Informacija

Skambinkite visiems gyvenimo būdo, žaislų ir jausmingumo mylėtojams: slėgio bangos ir vibracija viename žaisle? Taip prašau! Naujasis „Satisfyer Pro 2 Vibration“ įgyvendins visas jūsų troškimo svajones: jei ankstesnės „Pro 2“ versijos giliai stimuliuojanti „Airpulse“ technologija atvedė jus į nepamirštamą intensyvų orgazmą, laikyk tvirtai, nes nauja, papildoma jo įpėdinio vibracijos funkcija katapultuos. jūs tiesiai į debesį 9, o gal ir 9000! Trečioji „Satisfyer Pro 2“ karta gauna magišką „vibracijos“ atnaujinimą. Ankstesnis visame pasaulyje populiarus klitorio stimuliavimo intensyviu pulsavimu stilius dabar buvo derinamas su itin erotinėmis vibracijomis, kurios paguldytos galvos kraštą suteikia džiaugsmingam judėjimui. Odai nekenksmingas žiedas, pagamintas iš medicininio silikono, apgaubia jūsų malonumo karoliuką ir glosto vidinę sritį su 11 skirtingų nekontaktinių slėgio bangų intensyvumo nustatymų. Tuo tarpu atskiras valdiklių rinkinys priverčia išorinį žiedą vibruoti aplink klitorį 10 intensyvumo nustatymų. Rezultatas? Gryna ekstazė – jei galėtų, jūsų klitoris dainuotų iš džiaugsmo!

Naujojo „Satisfyer Pro 2 Vibration“ dizainas sujungia įprastą rafinuotą rožinį auksą su matiniu paviršiumi su nauja plona forma, kuri dėl ergonomiškų iškilimų ir išlinkimų renka taškus. Nors šis gražus malonumų davėjas puikiai sėdi rankoje, dvi plačios gulimos galvos funkcijos intensyviai glosto jūsų meilės karoliuką. Tačiau dėl šnabždesio tylaus variklio dėmesį jis patrauks tik jūs. Vandeniui atspari apdaila (IPX7) reiškia, kad tai taip pat puikus jūsų jausmingų malonumų palydovas duše ar vonioje. Po vandeniu dilgčiojimo pojūtis yra dar intensyvesnis!

Papildoma informacija

Prekės ženklas Satisfyer
Dėl moterims
Stimuliavimas klitoris
Vibruojantis vibruojantis
Savybės nepralaidus vandeniui, pressure waves, stimuliuojantis, vibruojantis, ypač moterims
Spalva auksinis
Medžiaga plastmasinis, silicio
Paviršius sklandžiai
Ilgis 16,5 cm
Baterijos įkraunamas
Kategorijos Klitorio vibratoriai, Geriausiai parduodami, Dovanos moterims, Womanizer, TOP 20 perkamiausių MOTERIŲ, Satisfyer

Parašyti savo apžvalgą

Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.