0 €
×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

arba prisijungti

Vardas būtinas!
Pavardė būtina!
Vardas neteisingas!
Pavardė neteisinga!
Tai ne el. pašto adresas!
El. pašto adresas būtinas!
Šis el. paštas jau užregistruotas!
Reikalingas slaptažodis!
Įveskite galiojantį slaptažodį!
Įveskite 6 ar daugiau simbolių!
Įveskite 16 ar mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nėra vienodi!
Sąlygos ir nuostatos yra būtinos!
El. paštas arba slaptažodis neteisingas!

Happy Ending Shower Stroker Pussy

Shower Stroker Pussy Masturbator yra nuostabiai kompaktiškas, jį lengva valyti ir supakuoti tarp naudojimo būdų. Arba pasiimkite ją į lagaminą kitą kartą keliaudami, kad visada būtumėte tikri, kad pabaiga bus laiminga, nepaisant to, kur esate.

Gamintojas

Happy Ending

45,90 €

26,90 €

Turime sandėlyje

AR

Informacija

Shower Stroker Pussy Masturbator yra nuostabiai kompaktiškas, jį lengva valyti ir supakuoti tarp naudojimo būdų. Arba kitą kartą keliaudami pasiimkite ją į lagaminą, kad visada būtumėte tikri, kad pabaiga bus laiminga, nepaisant to, kur esate.

Mėgaukitės glostymu be tepalų duše su šiuo fantastišku nauju masturbatoriumi! Water Shower Pussy Stroker yra pagamintas iš revoliuciškai naujos medžiagos, kuri pakeis jūsų glostymą. Ši nauja medžiaga tampa natūraliai slidi, kai ją veikia vanduo – tokia lygi, kad jums nereikės jokio tepalo!


Kitą kartą prausdamiesi po dušu, pasiimkite su savimi šį patogų glostiklį. Tiesiog įlašinkite kelis lašus vandens, kad jis būtų itin slidus ir paruoštas žaisti. Gyvybę primenanti anga yra suformuota kaip didelis grobis, kad išsipildytų jūsų užpakalinių durų fantazijos. Strypas itin tvirtai suima jūsų meškerę, o tekstūruotas vidus lygiai taip pat trina kotą.


Su savo diskretišku laikymo dėklu ir pakabinamu laidu glostytojas natūraliai susilieja su jūsų šampūnu, lufa ir kitais dušo reikmenimis. Tačiau juo galite mėgautis ir daugelyje kitų vietų. Dėl diskretiško dydžio jis puikiai tinka kelionėms. Ir jūs galite palikti tepalą namuose, nes jums jo nereikia!


Pagrindiniai bruožai:
„Shower Stroker“ yra 2,5 colio pločio ir 6 colių ilgio.
Pats glostiklis pagamintas iš TPE, todėl yra minkštas ir lankstus liesti.
Dėklas pagamintas iš nestandaus plastiko, todėl galite jį sulenkti ir suspausti, kad pailgintumėte žaidimo laiką.
Vyrišką masturbatorių galima naudoti iki 10 kartų nepridedant tepalo. Jei jis pradeda jaustis sausesnis nei norėtumėte, įlašinkite kelis lašus mėgstamo tepalo ir pradėkite glostyti.
Nepamirškite po kiekvieno naudojimo nuplauti ir kruopščiai išdžiovinti šepetėlį, kad jis būtų paruoštas kitam kartui. Naudodami diskretišką dėklą ir pakabinamą laidą, galite laikyti glostytoją duše, kad jis būtų paruoštas rytojaus rytui!

Papildoma informacija

Prekės ženklas Happy Ending
Stimuliavimas varpa
Spalva natūralus
Kategorijos Nevibruojantys masturbatoriai, NAUJI PRODUKTAI, Happy Ending

Parašyti savo apžvalgą

Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.