0 €
×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

arba prisijungti

Vardas būtinas!
Pavardė būtina!
Vardas neteisingas!
Pavardė neteisinga!
Tai ne el. pašto adresas!
El. pašto adresas būtinas!
Šis el. paštas jau užregistruotas!
Reikalingas slaptažodis!
Įveskite galiojantį slaptažodį!
Įveskite 6 ar daugiau simbolių!
Įveskite 16 ar mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nėra vienodi!
Sąlygos ir nuostatos yra būtinos!
El. paštas arba slaptažodis neteisingas!

Durex Surprise Mix 40 pack

Durex Suprise Mix paketas yra geriausias ir populiariausias iš Durex. Pasiduokite intensyviems jausmams ir išgyvenimams, kuriuos suteiks meilė su šiais prezervatyvais.

Gamintojas

Durex

37,90 €

22,90 €

Turime sandėlyje

AR

Informacija

Durex Suprise Mix paketas yra geriausias ir populiariausias iš Durex. Pasiduokite intensyviems jausmams ir išgyvenimams, kuriuos suteiks meilė su šiais prezervatyvais.
10ks Durex Feel Thin Extra Lubricated

Feel Thin Extra Lubricated prezervatyvai yra papildomai sutepti, kad pojūtis būtų lygesnis. Jei jums nepatinka seksas, kai jaučiate prezervatyvą iš tvirtesnės medžiagos, išbandykite mūsų Feel Thin prezervatyvus ir patirkite visiškai kitokį jausmą. Nors jie padidina jautrumą sekso metu, jie užtikrina tokį patį patikimumo lygį, kokio tikitės iš bet kurio Durex prezervatyvo. Be to, jie yra papildomai sutepti, kad jausmas būtų lygesnis – jums ir jūsų partneriui.

10x Durex Extra Safe
Tvirtesnis ir papildomai tepamas prezervatyvas, kuris užtikrins geresnę apsaugą. Anatominės formos prezervatyvas, kad būtų lengviau naudoti ir mėgautis daug geresne patirtimi.

10x Durex Pleasuremax
Dabar galite užtikrinti maksimalią stimuliaciją jums ir jūsų partneriui. Specialiai sukurta forma su unikaliai išdėstytais šonkauliais ir iškiliais taškais suteikia papildomo pojūčio tiek jums, tiek jūsų partneriui. Kiekvienas yra nugalėtojas su šiuo puikiu prezervatyvu.
10x Durex Arouser
Briaunuoti prezervatyvai – lateksiniai ir sutepti.

Papildoma informacija

Prekės ženklas Durex
Kategorijos Mišrūs prezervatyvai, Dovanos abiem, Durex išpardavimas, Durex, Prezervatyvų vertės paketai, Prezervatyvų vertės paketai

Parašyti savo apžvalgą

Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.