0 €
×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

arba prisijungti

Vardas būtinas!
Pavardė būtina!
Vardas neteisingas!
Pavardė neteisinga!
Tai ne el. pašto adresas!
El. pašto adresas būtinas!
Šis el. paštas jau užregistruotas!
Reikalingas slaptažodis!
Įveskite galiojantį slaptažodį!
Įveskite 6 ar daugiau simbolių!
Įveskite 16 ar mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nėra vienodi!
Sąlygos ir nuostatos yra būtinos!
El. paštas arba slaptažodis neteisingas!
  • video360

Arcwave Ion Black

Susipažinkite su pirmuoju pasaulyje Pleasure Air™ glostytuvu. Patirkite naujo tipo orgazmą, nes unikalios pulsuojančios oro bangos stimuliuoja jautrius Pacinian malonumo receptorius frenulumoje.

Gamintojas

Arcwave

309 €

179 €

Turime sandėlyje

AR

Informacija

Susipažinkite su pirmuoju pasaulyje Pleasure Air™ glostytuvu. Patirkite naujo tipo orgazmą, nes unikalios pulsuojančios oro bangos stimuliuoja jautrius Pacinian malonumo receptorius frenulumoje.

Jono kilmė
Pamatykite užkulisius, kurių reikia norint sukurti pirmąjį pasaulyje Pleasure Air™ glostiklį.

Technologijos
Arcwave sukūrė unikalias, novatoriškas technologijas ir medžiagas, kad sukurtų dar niekad nepajustus potyrius. Nuo „Pleasure Air“ iki „CleanTech Silicone“ – kiekvienas gaminys pasižymi ypatingomis pagrindinėmis savybėmis, kurios padės jūsų tolesniam nuotykiui.

Sujungdama pažangiausias technologijas, pažangiausią dizainą ir inžineriją bei ilgus naudotojų tyrimus, Arcwave sukūrė tikrai unikalų aukščiausios kokybės vyriškų malonumo prietaisų asortimentą kaip tik jums.

Pleasure Air yra patentuota technologija, kurią sukūrė Arcwave™. Tai novatoriškas naujas stimuliacijos tipas, visiškai pagrįstas oro slėgio pokyčiais, siekiant nukreipti į labai jautrias nervų galūnes, o tai sukelia galingą naujo tipo orgazmą.

Kodėl tai naujoviška?
Šio tipo stimuliacija leidžia nukreipti į receptorius, kurių negali kitos technologijos, būtent į Pacinian malonumo receptorius. Šios labai jautrios nervų galūnėlės yra varpos galo frenulyje ir gerai reaguoja į oro slėgio pokyčius.

"Kelią į orgazmą lydėjo kutenimas apatinėje galvutės dalyje. Tokio jausmo dar nebuvau patyręs, bent jau per įprastą masturbaciją."
SKOPOS TYRIMŲ INSTITUTAS BANDYTOJO ATSILIEPIMAI

Nervų galūnės neturi lytinės tapatybės

Vaisiaus vystymosi metu varpos ir klitorio audinių kilmė yra ta pati; glans klitoris randa savo atitikmenį frenulyje, esančiame apatinėje varpos pusėje. Dažnai teigiama, kad moterys patiria įvairesnius, intensyvesnius orgazmus nei vyrai (nors ir rečiau) dėl didesnės Pacinian receptorių, esančių klitoryje, koncentracijos. Mažiau žinomas faktas, kad vyriškame kūne yra tos pačios nervų galūnės (Pacinian receptoriai), kurios yra atsakingos už klitorio orgazmą. „Arcwave“ iššūkis buvo rasti būdą, kaip juos nukreipti. Atsakymas yra „Pleasure Air“ stimuliacija.

Pleasure Air™ sukurtas vyriškam kūnui
Pleasure Air™ technologija pakeitė pramonę, kai prekės ženklas Womanizer 2014 m. ją pristatė. Skirtingai nuo tradicinių vibratorių, jie veikia keičiant oro slėgį ir suteikia galingesnius klitorio orgazmus. „Arcwave“ technikai priėmė iššūkį iš naujo sukurti „Pleasure Air™“ vyrų anatomiją. Sugeneruotos galingesnės slėgio bangos, platesnis paviršius, o po 13 prototipų raundų įvyko kažkas ypatingo. Testuotojai pranešė, kad orgazmai buvo intensyvesni, įvairesni, su dar niekada nepatirtu padidėjimu. Apibūdinimai buvo tokie panašūs į moterų orgazmo aprašymus, kad buvo pavesta atlikti platesnius tyrimus, siekiant juos tiesiogiai palyginti.


Kaip tai jaučiasi?
Bandytojai apibūdino įvairesnį susikaupimą, pojūčių bangas ir galingą paleidimą. „Pleasure Air“ naudoja pulsuojančias oro bangas, kad čiulptų ir masažuotų jūsų varpą, kad pasiektų visiškai naują orgazmą, kurio neįmanoma pasiekti vien glostant.

"Palyginus su įprasta masturbacija, orgazmas jautėsi daug intensyviau ir truko ilgiau. Masturbacijos pradžioje jausmas buvo gana silpnas. [...] Kol kažkada, matyt, prasimušiau sieną. Nuo to momento staiga didelė banga sukėlė labai stiprų ir intensyvų jausmą, kuris baigėsi orgazmu“.
SKOPOS TYRIMŲ INSTITUTAS BANDYTOJO ATSILIEPIMAI

Išmanioji tyla
Jūsų jonas turėtų būti įjungtas tik tada, kai to reikia. Paskubomis radus mygtuką IŠJUNGTA, tai gali būti didelis išjungimas ar net sugadinti akimirką. Šiai problemai spręsti sukurta „Smart Silence“ technologija. Naudodamas pažangią jutiklių technologiją, jis žino, kada reikia stimuliacijos. Atsižvelgdamas į sąlytį su oda, jis automatiškai įsijungia arba išsijungia, todėl galite sėdėti, atsipalaiduoti ir mėgautis akimirka. „Ion“ atveju „Smart Silence“ gali pasirinkti iš 8 intensyvumo lygių, tai reiškia, kad galite pritaikyti stimuliaciją pagal savo norą.

Daugiau niekada nesijaudinkite dėl nepageidaujamo triukšmo, tiesiog leiskite Smart Silence išjungti gaminį už jus. Galiausiai, išmanioji technologija, kuri tiesiog turi prasmę.

CleanTech silikonas
CleanTech silikoną galima įsigyti tik Arcwave asortimente. Dėl didelio tankio ir biologinio suderinamumo jis yra saugus nuo patogenų ir mikrobų.
Be to, CleanTech silikonas yra hipoalergiškas ir atsparus UV spinduliams, todėl yra patvaresnis ir higieniškesnis nei įprastos rinkoje esančios medžiagos. Tai reiškia, kad Arcwave gaminius daug lengviau valyti, jie yra labiau higieniški ir lengviau išlaikomi švieži.

Pasukite, kad atidarytumėte
Valymas ir džiovinimas neturi būti sunkus darbas. Tiesiog išsukite įrenginį, nuplaukite vandeniu ir vėl padėkite savo Ion ant diskretiško laikymo pagrindo, kad galėtumėte įkrauti ir išdžiovinti.

Mėgaukitės akimirka ir nesijaudinkite dėl priežiūros. Arcwave sukūrė naujovišką atidarymo mechanizmą, kad būtų lengva valyti.

Naudodami „Twist to Clean“ tiesiog pasukite joną, kad atskirtumėte CleanTech silikoninę movą nuo įrenginio. Atskyrę, galite tiesiog panardinti įvorę į vandenį, kad išsivalytumėte, nes jonai yra visiškai IPX7 atsparūs vandeniui.

O kaip su džiovinimu? „Twist to Clean“ veikia kartu su naujoviška įkrovimo baze, kad jūsų „Ion“ greitai ir efektyviai išdžiūtų. Išvalę tiesiog grąžinkite joną į įkrovimo pagrindą, kur integruota DryTech lazda pašalins drėgmės perteklių, kad jūsų jonas būtų puikios būklės.

Sandėliavimo bazė
Saugojimo pagrindas veikia kaip jonų namai, skirti išdžiovinti ir įkrauti įrenginį po naudojimo. Novatoriškas DryTech pagaliukas laikymo pagrindo viduje padeda pagreitinti džiovinimo procesą.

Kodėl Arcwave?
Rafinuotas ir stilingas Arcwave dizainerių požiūris į vyriškų malonumų pasaulį pirmą kartą prideda klasikos. Kiekvienas mūsų gaminių aspektas buvo kruopščiai sukurtas su meile ir tikslumu, siekiant ne tik suteikti naujų įdomių lygių ar malonumo, bet ir padėti desigmatizuoti vyrų masturbaciją.

Moterys parodė kelią kaip socialinio išsivadavimo pradininkės masturbacijos srityje, o vyrai gali būti laikomi gerokai atsiliekančiais. Dabar Arcwave leidžia vyrams pasiekti tą patį kokybės lygį panašiai sudėtingu būdu, suteikdama visiškai naujo tipo pojūčius.


Pristatę mūsų pavyzdinį produktą – Arcwave Ion – parodome, kad moterų orgazmas yra ne tik tai, ką reikia švęsti, bet ir pamėgdžioti – suteikiant įvairesnio, įdomesnio ir labiau pasivažinėjimo kalneliais iki kulminacijos.


Taigi dabar laikas paspausti tinkamą nervą.


Iš orgazmo pereiti prie naujogazmo.


Mes drįstame tau.

Papildoma informacija

Prekės ženklas Arcwave
Dėl patyrusiems, vyrams
Stimuliavimas varpa
Vibruojantis vibruojantis
Savybės nepralaidus vandeniui, pressure waves, stimuliuojantis
Medžiaga silicio
Paviršius sklandžiai
Baterijos įkraunamas
Kategorijos Automatiniai masturbatoriai, Geriausiai parduodami, Dovanos vyrams, Vibruojantys masturbatoriai, TOP 20 perkamiausių VYRAMS, Arcwave

Parašyti savo apžvalgą

Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.